fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics

14/ 02/ 2019
  Компанії Комітету з логістики обговорювали ініціативу Укрзалізниці щодо підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення. Так, згідно оголошення, що розміщене на сайті Міністерства інфраструктури України, планується проведення щорічної автоматичної індексації тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України на рівень індексу цін виробників промислової продукції. На думку компаній-членів Комітету з логістики, потрібно більш детально проаналізувати необхідність щорічно індексувати та відповідно збільшувати тарифи на залізничні перевезення. Адже, поки що не до кінця зрозуміло, які витрати будуть покриватись за рахунок такої індексації та чи буде це впливати на покращення операційної ефективності. Комітет з логістики Асоціації буде продовжувати співпрацю із АТ «Укрзалізниця» для вироблення найбільш дієвого механізму встановлення тарифів на залізничні перевезення.  Дякуємо усім учасникам зустрічі та АТ «Укрзалізниця» за відкритість до діалогу! 
01/

Компанії Комітету з логістики обговорювали ініціативу Укрзалізниці щодо підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення. Так, згідно оголошення, що розміщене на сайті Міністерства інфраструктури України, планується проведення щорічної автоматичної індексації тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України на рівень індексу цін виробників промислової продукції.

На думку компаній-членів Комітету з логістики, потрібно більш детально проаналізувати необхідність щорічно індексувати та відповідно збільшувати тарифи на залізничні перевезення. Адже, поки що не до кінця зрозуміло, які витрати будуть покриватись за рахунок такої індексації та чи буде це впливати на покращення операційної ефективності. Комітет з логістики Асоціації буде продовжувати співпрацю із АТ «Укрзалізниця» для вироблення найбільш дієвого механізму встановлення тарифів на залізничні перевезення. 

Дякуємо усім учасникам зустрічі та АТ «Укрзалізниця» за відкритість до діалогу! 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: