fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

IT

17/ 01/ 2019
  17 січня відбулось засідання Робочої групи з розробки експортної стратегії для сектору інформаційно-комунікаційних технологій. Стратегія визначає Україну як всесвітньо визнану техлокацію, котра якісно впливає на глобальну цифрову економіку. Юрій Антонюк віце-президент Комітету та голова EPAM Україна під час зустрічі зазначив, що експортну стратегію для ІТ-індустрії потрібно реалізовувати ще на етапі її розробки. Також, він наголосив на створенні сприятливих умов для креативної і талановитої молоді в Україні. За його словами, промоція індустрії всередині країни є надзвичайно важливою, а її соціальна роль для кожного громадянина України повинна стати очевидною. Адже ІТ-індустрія – це не лише значні надходження до бюджету країни, але й інноваційні розробки, що змінюють країну. Учасники робочої групи обговорили стратегічні цілі та заходи плану дій стратегії. Попередньо домовлено, що кінцевий проект секторальної експортної стратегії, з урахуванням коментарів представників ІТ-індустрії, буде фіналізований до кінця поточного місяця. Експортна стратегія для сектору інформаційно-комунікаційних технологій розробляється за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та підтримки федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з експертами Міжнародного торговельного центру, та реалізовується Громадською спілкою «Фонд підтримки реформ в Україні».

17 січня відбулось засідання Робочої групи з розробки експортної стратегії для сектору інформаційно-комунікаційних технологій. Стратегія визначає Україну як всесвітньо визнану техлокацію, котра якісно впливає на глобальну цифрову економіку.

Юрій Антонюк віце-президент Комітету та голова EPAM Україна під час зустрічі зазначив, що експортну стратегію для ІТ-індустрії потрібно реалізовувати ще на етапі її розробки. Також, він наголосив на створенні сприятливих умов для креативної і талановитої молоді в Україні. За його словами, промоція індустрії всередині країни є надзвичайно важливою, а її соціальна роль для кожного громадянина України повинна стати очевидною. Адже ІТ-індустрія – це не лише значні надходження до бюджету країни, але й інноваційні розробки, що змінюють країну.

Учасники робочої групи обговорили стратегічні цілі та заходи плану дій стратегії. Попередньо домовлено, що кінцевий проект секторальної експортної стратегії, з урахуванням коментарів представників ІТ-індустрії, буде фіналізований до кінця поточного місяця.

Експортна стратегія для сектору інформаційно-комунікаційних технологій розробляється за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та підтримки федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, у співпраці з експертами Міжнародного торговельного центру, та реалізовується Громадською спілкою «Фонд підтримки реформ в Україні».

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: