fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Logistics

15/ 03/ 2018
  Компанії-члени Комітету з логістики зустрілись із представниками Міністерства інфраструктури України та Комітетом ВРУ з питань транспорту Ярославом Дубневичем задля обговорення зауважень, направлених Асоціацією до законопроекту №7316 «Про залізничний транспорт України». На зустрічі експерти та розробники законопроекту озвучили своє бачення щодо запропонованих Асоціацією пропозицій та наголосили на тому, що деякі з них повинні бути уточнені та доопрацьовані. В свою чергу, представники Асоціації висловили свою стурбованість щодо створення передбаченої законопроектом державної служби залізничного транспорту, а саме щодо її обєктивності та незалежності під час прийняття рішень. За результатами зустрічі експерти Комітету проаналізують отримані на зустрічі зауваження зі сторони Міністерства інфраструктури України, Комітету ВРУ з питань транспорту та нададуть відповідь із необхідним обгрунтуванням питань, які залишились неузгодженими. Дякуємо усім учасникам робочої зустрічі за обговорення такого важливого законопроекту та сподіваємось на подальше його удосконалення з урахуванням пропозицій бізнесу!

Компанії-члени Комітету з логістики зустрілись із представниками Міністерства інфраструктури України та Комітетом ВРУ з питань транспорту Ярославом Дубневичем задля обговорення зауважень, направлених Асоціацією до законопроекту №7316 «Про залізничний транспорт України».

На зустрічі експерти та розробники законопроекту озвучили своє бачення щодо запропонованих Асоціацією пропозицій та наголосили на тому, що деякі з них повинні бути уточнені та доопрацьовані. В свою чергу, представники Асоціації висловили свою стурбованість щодо створення передбаченої законопроектом державної служби залізничного транспорту, а саме щодо її об’єктивності та незалежності під час прийняття рішень.

За результатами зустрічі експерти Комітету проаналізують отримані на зустрічі зауваження зі сторони Міністерства інфраструктури України, Комітету ВРУ з питань транспорту та нададуть відповідь із необхідним обгрунтуванням питань, які залишились неузгодженими.

Дякуємо усім учасникам робочої зустрічі за обговорення такого важливого законопроекту та сподіваємось на подальше його удосконалення з урахуванням пропозицій бізнесу!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: