fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro Online

07/ 04/ 2021
  У період карантину В2В знайомства, заходи з нетворкінгу не припинили свого існування на платформі Асоціації. Можнасказати, що, навпаки, формат онлайн дозволяє зібрати різнуаудиторію, і для цього не потрібно їхати в інше місто - достатньо просто підключитися за посиланням. Користуючись такою нагодою, 7 квітня команда Дніпровськогоофісу Асоціації успішно провела EBA Connects in Dnipro - один з найулюбленіших наших форматів. Під час зустрічі плідно і тепло поспілкувалися з чинними членами Асоціації, а також знайомилися з новими компаніями, які приєдналися до нашого дружнього комюніті.   Марк Гацький, директор Gazki Ukraine LLC, розповів про новий проєкт, а саме В2В аукціонну платформу, яка допоможе компаніям продавати їх неліквідну продукцію. Костянтин Федоренко, директор виробничої компанії Stalker, яка обєднує технології і інженерні розробки, розуміючи специфіку українського ринку галузі складської логістики, запропонував рішення, які спираються на досвід світових лідерів у цій індустрії. Також, дуже приємно було зустрітися з нашими давніми та новими друзями Redcliffe Partners, Лабораторія банкрутства (ЛБ), G.R. Agro, Bimbo QSR Україна, CENTRAVIS, BDO Ukraine, КийАвіа, які поділилися новинами в своїй індустрії. Сподіваємося, що такий формат нетворкінгу принесе користь для наших компаній, а тим партнерським відносинам, які вже склалися, бажаємо плідної співпраці!

У період карантину В2В знайомства, заходи з нетворкінгу не припинили свого існування на платформі Асоціації. Можнасказати, що, навпаки, формат онлайн дозволяє зібрати різнуаудиторію, і для цього не потрібно їхати в інше містодостатньо просто підключитися за посиланням.

Користуючись такою нагодою, 7 квітня команда Дніпровськогоофісу Асоціації успішно провела EBA Connects in Dnipro – один з найулюбленіших наших форматів. Під час зустрічі плідно і тепло поспілкувалися з чинними членами Асоціації, а також знайомилися з новими компаніями, які приєдналися до нашого дружнього ком’юніті.  

Марк Гацький, директор Gazki Ukraine LLC, розповів про новий проєкт, а саме В2В аукціонну платформу, яка допоможе компаніям продавати їх неліквідну продукцію.

Костянтин Федоренко, директор виробничої компанії Stalkerяка об’єднує технології і інженерні розробки, розуміючи специфіку українського ринку галузі складської логістики, запропонував рішення, які спираються на досвід світових лідерів у цій індустрії.

Також, дуже приємно було зустрітися з нашими давніми та новими друзями Redcliffe Partners, Лабораторія банкрутства (ЛБ), G.R. Agro, Bimbo QSR Україна, CENTRAVIS, BDO Ukraine, “КийАвіа”, які поділилися новинами в своїй індустрії.

Сподіваємося, що такий формат нетворкінгу принесе користь для наших компаній, а тим партнерським відносинам, які вже склалися, бажаємо плідної співпраці!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: