fbpx

КИЙАВІА

«КИЙ АВІА» – провідна компанія України на ринку продажу транспортних та туристичних послуг.

Місія «КИЙ АВІА» – надавати клієнтам найбільш повне і якісне обслуговування та продаж всіх видів транспортних, туристичних та супутніх послуг. Пріоритетні цінності, на яких ґрунтується робота «КИЙ АВІА» – увага до клієнтів, якість, надійність та відповідальність.

«КИЙ АВІА» одним з перших в Україні в 1996 році пройшло акредитацію у IATA (Міжнародної асоціації повітряного транспорту), з 2001 року сертифіковано Державним департаментом авіаційного транспорту України, має ліцензію Державного агентства України з туризму та курортів на туроператорську діяльність.

Для реалізації поставлених цілей ми створили власну мережу офісів в Україні, наші послуги доступні клієнтам у всіх обласних центрах і містах з населенням більше 100 тис. чоловік. Ми запровадили єдині корпоративні стандарти обслуговування клієнтів по всій мережі продажів.

В «КИЙ АВІА» працює кваліфікований персонал. Агенти з обслуговування та продажу мають дипломи IATA, сертифікати на право продажу авіаційних перевезень і роботу з системами бронювання. Агенти з продажу туристичних послуг постійно беруть участь у ознайомлювальних турах іволодіють інформацією стосовно всіх новинок та змін, які відбуваються на популярних курортах.

В компанії впроваджені передові технології та автоматизовані системи, які дозволяють ефективно обробляти замовлення від клієнтів. Перебуваєте Ви в Києві, Одесі, Львові чи будь-якому іншому місті, де розташований офіс «КИЙ АВІА», наші співробітники завжди професійно, оперативно й вичерпно дадуть відповідь на всі Ваші запитання, будь це ділова поїздка чи подорож на відпочинок.

«КИЙ АВІА» надає послуги для всіх категорій пасажирів і ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нас є ексклюзивні пропозиції, є спеціальні пропозиції для студентів, молоді, для клієнтів, яким потрібні економні варіанти подорожі. Завдяки співпраці з low-cost авіакомпаніями і низкою компаній Європейських залізниць ми можемо надати доступні ціни на поїздки, практично, по всій Європі. У нас Ви знайдете найрізноманітніші туристичні пропозиції – від економічних варіантів подорожі до ексклюзивних видів відпочинку.

Стратегічне партнерство з постачальниками послуг дозволяє «КИЙ АВІА» отримувати ексклюзивні умови при реалізації послуг клієнтам і дає можливість надавати послуги високої якості за нижчими цінами.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: