fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

G.R. Agro

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ГК “G. R. Agro” надає повний спектр послуг: фінансування, закупівля, зберігання,транспортування, продаж врожаю на світові ринки.

Динамічний та ефективний розвиток групи компанії забезпечує її вертикально інтегрована структура:

G.R. Agro-головна компанія, основним профілем якої є забезпеченням національного виробника найкращим сервісом з торгівлі врожаєм, та фінансуванням посівної кампанії.

G.R. Cargo — логістична компанія, оператор автопарку зерновозів  максимально швидко забезпечує доставку врожаю від поля до елеватора, і від елеватора до морського терміналу.

Автопарк компанії становить 60 одиниць спеціалізованої автомобільної техніки для перевезення сільгосппродукції. Обслуговування автопарку проводиться на власній базі з сучасним обладнанням для всіх видів ремонтних і діагностичних робіт, а також місцем для стоянки всього автопарку. Вік всіх автомобілів не перевищує 7-ми років.

G. R. Silos-Елеваторна компанія, в структуру якої входить 5 елеваторів Дніпропетровській та Запорізькій областях  загальною потужністю одноразового зберігання  понад 258 тис.т і можливістю маршрутних відправок.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: