fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

G.R. Agro розглядає 6 областей для розширення мережі елеваторів

15/ 02/ 2022
  Компанія G.R. Agro працює над розширенням мережі елеваторів. Перспективними областями для розширення в компанії вважають Полтавську, Черкаську, Чернігівську, Київську, Вінницьку та Хмельницьку. Про це в інтервю для Latifundist.com розповів операційний директор G.R. Agro Артем Ремпен. «У Дніпропетровській області в G.R. Agro 4 елеватори. Цієї кількості нам більше ніж достатньо, адже вони повністю покривають‎‎ область із заходу на схід. У Запоріжжі в нас величезний елеватор, який працює з добрим ‎логістичним плечем‎ у 70-80 км. Пропозиції з купівлі нових елеваторів у регіоні нам не цікаві, адже всі вони перетинаються з нашими елеваторами. І з урахуванням конкурентів купівля нових елеваторів в області немає сенсу», — зазначив Артем Ремпен. Він вважає, що спочатку необхідно організувати команду та представництво, а потім вже купувати зерносховища.

Компанія G.R. Agro працює над розширенням мережі елеваторів. Перспективними областями для розширення в компанії вважають Полтавську, Черкаську, Чернігівську, Київську, Вінницьку та Хмельницьку.

Про це в інтерв’ю для Latifundist.com розповів операційний директор G.R. Agro Артем Ремпен.

«У Дніпропетровській області в G.R. Agro 4 елеватори. Цієї кількості нам більше ніж достатньо, адже вони повністю покривають‎‎ область із заходу на схід. У Запоріжжі в нас величезний елеватор, який працює з добрим ‎логістичним плечем‎ у 70-80 км. Пропозиції з купівлі нових елеваторів у регіоні нам не цікаві, адже всі вони перетинаються з нашими елеваторами. І з урахуванням конкурентів купівля нових елеваторів в області немає сенсу», — зазначив Артем Ремпен.

Він вважає, що спочатку необхідно організувати команду та представництво, а потім вже купувати зерносховища.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: