fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

В Україні значно подешевшала продовольча пшениця

09/ 02/ 2022
  Автор: компанія G.R. Agro Продовольча пшениця. Ринкові тенденції На 08 лютого, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті зменшилась на $10 проти минулої п’ятниці – $288 та $286/тонну. У гривневому еквіваленті зниження відбулось на 350 грн/тонну на пшеницю 2 класу CPT глибоководні порти. Зниження відбулось через те, що українські експортери з малих портів (Бердянськ та Маріуполь) стимулювали продажі пшениці на базисі FOB на випадок погіршення ситуації між Україною та Росією. Від початку сезону та станом на 7 лютого Україна експортувала 17,2 млн. тонн пшениці (+4,1 млн. тонн у порівнянні з минулим роком), що становить 71% від прогнозу WASDE. Якщо в п’ятницю котирування пшениці на CBOT знижувались на фоні послаблення побоювань щодо зазначеного вище конфлікту та об’ємного експорту з Причорномор’я, то у вівторок ціни у Чикаго пішли вгору через занепокоєння операторів щодо посушливих умов у пшеничному поясі США. Прогнози Велика кількість пропозиції та неактивний попит зі сторони імпортерів може тиснути на ціни. Сирія оголосила про тендер на 200 тис. тонн пшениці, який відбудеться 14 лютого. Постачання планується через 60 днів після покупки. Щодо стану озимих колосових в Україні - він є задовільним. Частка живих рослин становить від 91 до 99% в залежності від регіону. Фуражна пшениця. Ринкові тенденції На експортному ринку фуражної пшениці спостерігається знижувальна тенденція цін попиту CPTглибоководні порти на фоні цінотворення на сусідніх ринках.  Прогнози Подальше ціноутворення буде залежати від сусідніх ринків та рівня попиту.

Автор: компанія G.R. Agro

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 08 лютого, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті зменшилась на $10 проти минулої п’ятниці – $288 та $286/тонну. У гривневому еквіваленті зниження відбулось на 350 грн/тонну на пшеницю 2 класу CPT глибоководні порти. Зниження відбулось через те, що українські експортери з малих портів (Бердянськ та Маріуполь) стимулювали продажі пшениці на базисі FOB на випадок погіршення ситуації між Україною та Росією. Від початку сезону та станом на 7 лютого Україна експортувала 17,2 млн. тонн пшениці (+4,1 млн. тонн у порівнянні з минулим роком), що становить 71% від прогнозу WASDE. Якщо в п’ятницю котирування пшениці на CBOT знижувались на фоні послаблення побоювань щодо зазначеного вище конфлікту та об’ємного експорту з Причорномор’я, то у вівторок ціни у Чикаго пішли вгору через занепокоєння операторів щодо посушливих умов у пшеничному поясі США.

Прогнози

  • Велика кількість пропозиції та неактивний попит зі сторони імпортерів може тиснути на ціни. Сирія оголосила про тендер на 200 тис. тонн пшениці, який відбудеться 14 лютого. Постачання планується через 60 днів після покупки. Щодо стану озимих колосових в Україні – він є задовільним. Частка живих рослин становить від 91 до 99% в залежності від регіону.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігається знижувальна тенденція цін попиту CPTглибоководні порти на фоні цінотворення на сусідніх ринках.

 Прогнози

  • Подальше ціноутворення буде залежати від сусідніх ринків та рівня попиту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: