fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Світові ринки підтримують українські ціни на кукурудзу

11/ 02/ 2022
  Автор: компанія G.R. Agro Фуражна кукурудза. Ринкові тенденції На 10 лютого, ціни попиту на кукурудзу СРТ-глибоководні порти у доларову еквіваленті збільшились на $4/тонну проти вівторка - до $276/тонну. Світові ринки підтримують українські ціни на кукурудзу. Кукурудза на біржі CBOT показує ріст на фоні підвищеного занепокоєння щодо її стану через посуху в Аргентині та Бразилії. У лютневому WASDE було знижено виробництво Бразилії лише на 1 млн. тонн до 115 млн. Conab прогнозує виробництво на рівні 112,3 млн. тонн. Прогнози Велика кількість пропозицій української кукурудзи може тиснути на ціни на базисі CPT. Виробництво етанолу в США продовжує поступово сповільнюватись, це може тиснути на ціни. Фуражний ячмінь. Ринкові тенденції На 10 лютого, ціни попиту на ячмінь CPT глибоководні порти України у доларову еквіваленті збільшились на $1/тонну проти вівторка – $273/тонну. WASDE у своєму звіту за лютий зменшив світове виробництво ячменю на 1,26 млн. тонн за рахунок Іраку на Сирії. Також імпорт у Китай та Турцію було переглянуто у вищий бік до 10,5 (+0,4 млн. тонн) та 2,1 млн. тонн (+0,3 млн. тонн) відповідно. Але імпорт у Саудівську Аравію було зменшено на 0,8 млн. тонн - до 5,4 млн. тонн. Прогнози Обмежена пропозиція може стримувати зниження цін.

Автор: компанія G.R. Agro

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 10 лютого, ціни попиту на кукурудзу СРТ-глибоководні порти у доларову еквіваленті збільшились на $4/тонну проти вівторка – до $276/тонну. Світові ринки підтримують українські ціни на кукурудзу. Кукурудза на біржі CBOT показує ріст на фоні підвищеного занепокоєння щодо її стану через посуху в Аргентині та Бразилії. У лютневому WASDE було знижено виробництво Бразилії лише на 1 млн. тонн до 115 млн. Conab прогнозує виробництво на рівні 112,3 млн. тонн.

Прогнози

  • Велика кількість пропозицій української кукурудзи може тиснути на ціни на базисі CPT. Виробництво етанолу в США продовжує поступово сповільнюватись, це може тиснути на ціни.

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

На 10 лютого, ціни попиту на ячмінь CPT глибоководні порти України у доларову еквіваленті збільшились на $1/тонну проти вівторка – $273/тонну. WASDE у своєму звіту за лютий зменшив світове виробництво ячменю на 1,26 млн. тонн за рахунок Іраку на Сирії. Також імпорт у Китай та Турцію було переглянуто у вищий бік до 10,5 (+0,4 млн. тонн) та 2,1 млн. тонн (+0,3 млн. тонн) відповідно. Але імпорт у Саудівську Аравію було зменшено на 0,8 млн. тонн – до 5,4 млн. тонн.

Прогнози

  • Обмежена пропозиція може стримувати зниження цін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: