fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як бізнесмени оцінили митну сферу України

12/ 02/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація розпитала експертів Митного Комітету Асоціації про те, що вони думають про ситуацію у митній сфері у попередні 7 місяців. Новий показник склав 3,05 бали з пяти можливих за шкалою Лайкерта. Переглянути презентацію Цікаво, що минулий показник у першому півріччі 2017 року дорівнював - 2, 9 бали. Отже спостерігається незначне зростання і індекс врешті-решт покинув негативну площину. Як ми рахували індекс? Ми аналізували середнє значення по трьох показниках: Корупція Якість митних сервісів Робота Єдиного вікна Денис Шендрик. Співголова Митного Комітету Асоціації, PwC. Митний Індекс Європейської Бізнес Асоціації другого півріччя 2017 року необхідно розглядати у контексті запуску системи “Єдиного Вікна”. Хоч оцінка цієї системи є лише одним з трьох складових індексу, саме робота “Єдиного Вікна” значним чином впливає на показники “Якість митних послуг” та “Корупція”. Впровадження системи Єдиного Вікна, спочатку в тестовому, а потім і в обов’язковому режимі, виявило раніше приховані факти повної залежності імпортерів та експортерів від неефективної, бюрократизованої та відверто корупційної роботи контролюючих органів, які поряд з митницею, задіяні у процесі митного оформлення вантажів. Власне, більшість проблемних питань, які обговорювалися на засіданнях митного комітету Асоціації, а потім піднімалися до урядових кабінетів, й стосувалися затримок у митному оформленні вантажів, через необхідність 100% фітосанітарного інспектування вантажів із деревяним пакувальним матеріалом, бюрократизованого ветеринарно-санітарного контролю, а також подекуди, подвійного радіологічного контролю. На мій погляд, саме ці проблеми, а також відсутність помітних реформ в митній сфері й були ключовими при визначенні Митного Індексу другого півріччя 2017 року. Маю надію, що з подальшим становленням Єдиного Вікна, показник Митного Індексу зростатиме.- коментує свіжі результати експертного дослідження Співголова Митного Комітету Асоціації Денис Шендрик, PwC. Більше деталей та цифр у презентації. У разі питань, наші експерти з радістю прокоментують отримані результати. Пишіть нам на [email protected] Партнер дослідження

Європейська Бізнес Асоціація розпитала експертів Митного Комітету Асоціації про те, що вони думають про ситуацію у митній сфері у попередні 7 місяців.

Новий показник склав 3,05 бали з п’яти можливих за шкалою Лайкерта.

Переглянути презентацію

Цікаво, що минулий показник у першому півріччі 2017 року дорівнював – 2, 9 бали. Отже спостерігається незначне зростання і індекс врешті-решт покинув негативну площину.

Як ми рахували індекс?

Ми аналізували середнє значення по трьох показниках:

Корупція

Якість митних сервісів

Робота “Єдиного вікна”

Денис Шендрик Співголова Митного Комітету Асоціації, PwC
Митний Індекс Європейської Бізнес Асоціації другого півріччя 2017 року необхідно розглядати у контексті запуску системи “Єдиного Вікна”. Хоч оцінка цієї системи є лише одним з трьох складових індексу, саме робота “Єдиного Вікна” значним чином впливає на показники “Якість митних послуг” та “Корупція”.

“Впровадження системи “Єдиного Вікна”, спочатку в тестовому, а потім і в обов’язковому режимі, виявило раніше приховані факти повної залежності імпортерів та експортерів від неефективної, бюрократизованої та відверто корупційної роботи контролюючих органів, які поряд з митницею, задіяні у процесі митного оформлення вантажів.

Власне, більшість проблемних питань, які обговорювалися на засіданнях митного комітету Асоціації, а потім піднімалися до урядових кабінетів, й стосувалися затримок у митному оформленні вантажів, через необхідність 100% фітосанітарного інспектування вантажів із дерев’яним пакувальним матеріалом, бюрократизованого ветеринарно-санітарного контролю, а також подекуди, подвійного радіологічного контролю.

На мій погляд, саме ці проблеми, а також відсутність помітних реформ в митній сфері й були ключовими при визначенні Митного Індексу другого півріччя 2017 року. Маю надію, що з подальшим становленням “Єдиного Вікна”, показник Митного Індексу зростатиме.”- коментує свіжі результати експертного дослідження Співголова Митного Комітету Асоціації Денис Шендрик, PwC.

Більше деталей та цифр у презентації.

У разі питань, наші експерти з радістю прокоментують отримані результати. Пишіть нам на [email protected]

Партнер дослідження

Презентації та документи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: