fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вперше в Україні Уряд легалізував розвиток КСВ напрямку

01/ 07/ 2020
  Сьогодні на засіданні Кабміну було затверджено План заходів задля сприяння розвитку корпоративної соціальної відповідальності в країні. План заходів було розроблено на виконання відповідної державної Концепції з КСВ на період до 2030 року. Концепція була також вперше в Україні прийнята в січні цього року. Бізнес вітає даний документ як такий, що сприятиме зміцненню політик, принципів, стандартів та практик ведення соціально відповідальної діяльності, відповідно до міжнародних стандартів, адже План заходів має перелік конкретних заходів, перелік органів державної влади, що відповідальні за ці заходи та термін їх виконання.  Ольга Бойко. Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Соціально відповідальному бізнесу зараз як ніколи потрібна державна підтримка, а також розуміння того, що соціальні та екологічні ініціативи компаній відповідають очікуванням держави. Це своєрідний спосіб синхронізувати порядок денний у сфері сталого розвитку на наступні роки. Ще наприкінці квітня бізнес-спільнота звернулась до Мінекономіки з 5 пропозиціями, які необхідно включити до вище зазначеного плану заходів. Йдеться про наступні: охорону довкілля, як результат підтримки Україною Європейського зеленого курсу та євроінтеграційних процесів; популяризацію впровадження підприємствами Глобальних цілей сталого розвитку ООН; поширення політики рівності та протидію дискримінації на робочому місці; заохочення до соціально відповідального ведення діяльності представників великого, а також середнього та малого бізнесу; стимулювання підприємств до соціальної відповідальності з боку держави за рахунок фінансових та економічних інструментів. Тож від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо, що більшість пропозицій було враховано і спільно нам вдалось напрацювати План заходів як важливий крок для України у напрямку підтримки та стимулювання відповідального ведення бізнесу. Сподіваємось, його вдасться успішно виконати, аби бізнес мав можливість не лише успішно розвиватись, але й виконувати свою функцію соціальної відповідальності перед суспільством та країною.  

Сьогодні на засіданні Кабміну було затверджено План заходів задля сприяння розвитку корпоративної соціальної відповідальності в країні. План заходів було розроблено на виконання відповідної державної Концепції з КСВ на період до 2030 року. Концепція була також вперше в Україні прийнята в січні цього року.

Бізнес вітає даний документ як такий, що сприятиме зміцненню політик, принципів, стандартів та практик ведення соціально відповідальної діяльності, відповідно до міжнародних стандартів, адже План заходів має перелік конкретних заходів, перелік органів державної влади, що відповідальні за ці заходи та термін їх виконання. 

Ольга Бойко Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації
Соціально відповідальному бізнесу зараз як ніколи потрібна державна підтримка, а також розуміння того, що соціальні та екологічні ініціативи компаній відповідають очікуванням держави. Це своєрідний спосіб синхронізувати порядок денний у сфері сталого розвитку на наступні роки.

Ще наприкінці квітня бізнес-спільнота звернулась до Мінекономіки з 5 пропозиціями, які необхідно включити до вище зазначеного плану заходів. Йдеться про наступні:

  1. охорону довкілля, як результат підтримки Україною Європейського зеленого курсу та євроінтеграційних процесів;
  2. популяризацію впровадження підприємствами Глобальних цілей сталого розвитку ООН;
  3. поширення політики рівності та протидію дискримінації на робочому місці;
  4. заохочення до соціально відповідального ведення діяльності представників великого, а також середнього та малого бізнесу;
  5. стимулювання підприємств до соціальної відповідальності з боку держави за рахунок фінансових та економічних інструментів.

Тож від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо, що більшість пропозицій було враховано і спільно нам вдалось напрацювати План заходів як важливий крок для України у напрямку підтримки та стимулювання відповідального ведення бізнесу. Сподіваємось, його вдасться успішно виконати, аби бізнес мав можливість не лише успішно розвиватись, але й виконувати свою функцію соціальної відповідальності перед суспільством та країною.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: