fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вітаємо нові компанії в Асоціації! У березні до нас приєдналось 8 компаній

02/ 04/ 2021
  Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.     Торгівля і виробництво, Будівельні та допоміжні матеріали, Електроніка ТОВ АЛАЙ – виробник кабельно-провідникової продукції та обладнання охороно-пожежного призначення. Звязки з громадськістю, Організація заходів та конференцій Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) – організація, місія якої дати можливість кожному громадянину України стати частиною кіберспортивної екосистеми. Організація створена найвпливовішими гравцями індустрії кіберспорту з метою побудувати щільний зв’язок між державою, аматорськими та професійними рівнями для подальшого розвитку і популяризації кіберспорту в Україні. ІТ та телекомунікації Cloudfresh – міжнародна компанія, що надає сучасні рішення та інструменти для цифрової трансформації, які підвищують ефективність роботи, зрощують культуру відеодзвінків, покращують мультиканальний Customer Expirience, управляють проектами простими і складними та допомагають організаціям оперативно впроваджувати інноваційні продукти для зміцнення лідерських позицій на ринку. Інвестування Спеціалізований фонд з диверсифікованою структурою та розподілом інвестицій на роздрібні кредити, корпоративні NPL портфелі, виробничі потужності та нерухоме майно. Торгівля і виробництво Компанія LEO LIGHTMAN спеціалізується на виробництві, проектуванні та комплексних поставках обладнання для систем блискавкозахисту і заземлення. Банківські послуги ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ» надає фінансові послуги, а саме: факторинг; надання фінансових кредитів, за рахунок власних коштів; залучення фінансових активів від юридичних осіб з зобов’язанням щодо наступного їх повернення; надання поручительств, гарантій; надання позик; надання послуг фінансового лізингу, переказ коштів; діяльність з обміну валют. Паливо та Енергетика ТОВ «Мейн Груп Юкрейн» створено 9 вересня 2019 року з метою реалізації проектів у сфері сонячної енергетики на території України. Компанія входить до групи компаній MAIN Group з головним напрямком діяльності у сфері девелопменту енергетичних проектів з використанням відновлювальних джерел та залучення інвестицій у такі суспільно та економічно значущі проекти. Будівництво, Інженерія та проектування, Консалтинг, Промислове обладнання, Торгівля і виробництво Stalker є постачальником високоефективних рішень в будівництві та інтегратором сфері складської та виробничої логістики. Головна відмінність в прінціве реалізації проектів, це рух від технології до будівництва.

Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.

   

Торгівля і виробництво, Будівельні та допоміжні матеріали, Електроніка

ТОВ АЛАЙ – виробник кабельно-провідникової продукції та обладнання охороно-пожежного призначення.

Зв’язки з громадськістю, Організація заходів та конференцій

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) – організація, місія якої дати можливість кожному громадянину України стати частиною кіберспортивної екосистеми. Організація створена найвпливовішими гравцями індустрії кіберспорту з метою побудувати щільний зв’язок між державою, аматорськими та професійними рівнями для подальшого розвитку і популяризації кіберспорту в Україні.

ІТ та телекомунікації

Cloudfresh – міжнародна компанія, що надає сучасні рішення та інструменти для цифрової трансформації, які підвищують ефективність роботи, зрощують культуру відеодзвінків, покращують мультиканальний Customer Expirience, управляють проектами простими і складними та допомагають організаціям оперативно впроваджувати інноваційні продукти для зміцнення лідерських позицій на ринку.

Інвестування

Спеціалізований фонд з диверсифікованою структурою та розподілом інвестицій на роздрібні кредити, корпоративні NPL портфелі, виробничі потужності та нерухоме майно.

Торгівля і виробництво

Компанія LEO LIGHTMAN спеціалізується на виробництві, проектуванні та комплексних поставках обладнання для систем блискавкозахисту і заземлення.

Банківські послуги

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ» надає фінансові послуги, а саме: факторинг; надання фінансових кредитів, за рахунок власних коштів; залучення фінансових активів від юридичних осіб з зобов’язанням щодо наступного їх повернення; надання поручительств, гарантій; надання позик; надання послуг фінансового лізингу, переказ коштів; діяльність з обміну валют.

Паливо та Енергетика

ТОВ «Мейн Груп Юкрейн» створено 9 вересня 2019 року з метою реалізації проектів у сфері сонячної енергетики на території України. Компанія входить до групи компаній MAIN Group з головним напрямком діяльності у сфері девелопменту енергетичних проектів з використанням відновлювальних джерел та залучення інвестицій у такі суспільно та економічно значущі проекти.

Будівництво, Інженерія та проектування, Консалтинг, Промислове обладнання, Торгівля і виробництво

Stalker є постачальником високоефективних рішень в будівництві та інтегратором сфері складської та виробничої логістики. Головна відмінність в прінціве реалізації проектів, це рух від технології до будівництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: