fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мейн Груп Юкрейн

ТОВ «Мейн Груп Юкрейн» створено 9 вересня 2019 року з метою реалізації проектів у сфері сонячної енергетики на території України.

Компанія входить до групи компаній MAIN Group з головним напрямком діяльності у сфері девелопменту енергетичних проектів з використанням відновлювальних джерел та залучення інвестицій у такі суспільно та економічно значущі проекти.

На сьогоднішній день компанією MAIN Group створено привабливий портфель промислових проектів, до якого входять сонячні електростанції різного ступеню завершеності – від запроектованих та готових до будівництва до введених в комерційну експлуатацію об’єктів загальною потужністю 200 МВт.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: