fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ» було засновано та зареєстровано запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 05 грудня 2013 року під назвою ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕПІТАЛ ІНВЕСТ ГРУП».
16 червня 2015 року ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ», іменоване надалі Товариство, змінило своє найменування з ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕПІТАЛ ІНВЕСТ ГРУП», зареєстрованого на підставі рішення Загальних зборів Учасників № 6 від «16» червня 2015 року (Протокол № 6) та законодавства України.
02 липня 2015 року були внесені зміни до Свідоцтва Нацкомфінпослуг ФК №533 від 18.02.2015 р. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ». На підставі додатка до свідоцтва ФК №533 від 18.02.2015 р. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ» надає фінансові послуги, а саме:
– факторинг;
– надання фінансових кредитів, за рахунок власних коштів;

– залучення фінансових активів від юридичних осіб з зобов’язанням щодо наступного їх повернення;
– надання поручительств, гарантій;
– надання позик;
– надання послуг фінансового лізингу.
– переказ коштів;
– діяльність з обміну валют.
09 грудня 2015 року ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ» отримало ліцензію №31 від 09.12.2015 р. на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: