fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Що робити, якщо ваш бізнес було зруйновано під час війни? Як отримати відшкодування?”

16/ 03/ 2023
  Як бізнесу отримати компенсацію збитків, отриманих внаслідок війни? Уже понад рік рф обстрілює мирні міста України, що несе загрозу життю та здоровю людей, руйнації будівель та споруд. Для власників бізнесу такі надзвичайні обставини також виражаються у повному знищенні власної справи чи втрати частини товару, обладнання або ж суто економічних втратах. У звязку з цим в Україні формується нова правова база для фіксації і доказу завданих збитків. Про відшкодування збитків, завданих військовими злочинами рф говорять на всіх офіційних рівнях, починаючи з Радбезу ООН та Європарламенту, закінчуючи Офісом Президента України. Усі синхронні в розумінні того, що росія повинна заплатити за все скоєне. Але щодо конкретної процедури та найбільш перспективних джерел відшкодування точиться жвава дискусія. Джерела та процедури компенсації пошкодженого чи зруйнованого майна внаслідок воєнних дій можуть бути різними. Але чим більше точних і правильних кроків бізнес зробить зараз, тим більша ймовірність відшкодування завданої йому шкоди надалі. Зареєструватися На вебінарі у вівторок 21 березня, о 18:00 (за Києвом) спікери проаналізують всі можливі джерела відшкодування, щоб визначити найперспективніші з них та розгляне такі питання: Що вже зроблено державою для отримання відшкодування Які є варіанти отримання відшкодування Як самостійно зафіксувати завдання збитків Які документи необхідно скласти підприємству, щоб зафіксувати збитки До кого звертатись для фіксації збитків Чи потрібна вам експертиза і як її провести Звернення з позовом до російської федерації як найефективніший спосіб захисту прав: розгляд в Україні та за кордоном

Як бізнесу отримати компенсацію збитків, отриманих внаслідок війни?

Уже понад рік рф обстрілює мирні міста України, що несе загрозу життю та здоров’ю людей, руйнації будівель та споруд. Для власників бізнесу такі надзвичайні обставини також виражаються у повному знищенні власної справи чи втрати частини товару, обладнання або ж суто економічних втратах. У зв’язку з цим в Україні формується нова правова база для фіксації і доказу завданих збитків.

Про відшкодування збитків, завданих військовими злочинами рф говорять на всіх офіційних рівнях, починаючи з Радбезу ООН та Європарламенту, закінчуючи Офісом Президента України. Усі синхронні в розумінні того, що росія повинна заплатити за все скоєне.

Але щодо конкретної процедури та найбільш перспективних джерел відшкодування точиться жвава дискусія.

Джерела та процедури компенсації пошкодженого чи зруйнованого майна внаслідок воєнних дій можуть бути різними. Але чим більше точних і правильних кроків бізнес зробить зараз, тим більша ймовірність відшкодування завданої йому шкоди надалі.

Зареєструватися

На вебінарі у вівторок 21 березня, о 18:00 (за Києвом) спікери проаналізують всі можливі джерела відшкодування, щоб визначити найперспективніші з них та розгляне такі питання:

  • Що вже зроблено державою для отримання відшкодування
  • Які є варіанти отримання відшкодування
  • Як самостійно зафіксувати завдання збитків
  • Які документи необхідно скласти підприємству, щоб зафіксувати збитки
  • До кого звертатись для фіксації збитків
  • Чи потрібна вам експертиза і як її провести
  • Звернення з позовом до російської федерації як найефективніший спосіб захисту прав: розгляд в Україні та за кордоном

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: