fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Україна презентувала ІТ екосистему на найбільшій технологічній конференції Північної Америки

27/ 06/ 2022
  Завершилась найбільш швидкозростаюча конференція Північної Америки – Collision. В цьому році конференція знов виросла: 35 562 відвідувачів з 130 країн, 1 557 стартапів, 800+ інвесторів, 1 200+ журналістів та 250 партнерів.   Офіційна українська делегація була представлена алеєю стартапів, окремим стендом та спеціальним заходом – презентацією можливостей ІТ ринку «Ukrainian Techecosystem: open for U».  Під час презентації українська делегація на Collision познайомила гостей з можливостями українського ІТ: яким буде план Маршала для ІТ-індустрії та як Україні увійти в пятірку країн світу по кількості стартапів на душу населення – ділився баченням майбутнього Олександр Борняков, Заступник Міністра цифрової трансформації. В чому успішність українських розробніків, як вони тримають технологічний фронт, які нові тренди в сферах ІТ-освіти та кібербезпеки – ділилися Олег Дерев’янко, ISSP – Information Systems Security Partners; Святослав Кавецький, N-iX; Костянтин Передерів, CustomerTimes. Дякуємо спікерам та партнерам за фантастичний захід, на якому Україна змогла показати свій технологічний потенціал та рішучість стати глобальним ІТ-хабом.  Делегація відбулася за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства закордонних справ України. Партнерами делегації виступили: Western NIS Enterprise Fund, N-iX, Customertimes Ukraine, ISSP - Information Systems Security Partners, We Challenge, SID Venture Partners. Організатори: European Business Association, Ukrainian Bridge, Ukrainian Startup Fund. Додаткова інформація. Стартапи, відібрані організаторами для участі у стартап-алеї: Imagery Ward — цифровий офіс авторських прав на зображення, що працює на основі блокчейну та штучного інтелекту. NanitRobot — це освітній робот без вікових обмежень, який може замінити 100 іграшок та 50 кг пластику. Його розроблено на Scratch та C. Effa — це перша у світі перероблювана та відновлювана зубна щітка, що виготовлена з паперу. Головною метою продукту є боротьба зі світовим забрудненням одноразовим пластиком. Zeely — мобільний застосунок для просування бізнесу зі зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів.  Elai.io — платформа перетворення тексту у відео, яка дає змогу компаніям генерувати освітній та маркетинговий відеоконтент із людськими дикторами з одного лише тексту. Jiffsy — вітрина для інтернет-магазинів одягу побудована спеціально для мобільних пристроїв у стилі TikTok, яка подвоює продажі з мобільних телефонів.  Handy.ai — дозволяє компаніям автоматизувати та вдосконалювати взаємодію з людьми в режимі реального часу зрозумілою їм мовою у зручному для них стилі спілкування та зручними для них каналами. Harmix — інтелектуальний сервіс, що автоматично добирає музику до відео.

Завершилась найбільш швидкозростаюча конференція Північної Америки – Collision. В цьому році конференція знов виросла: 35 562 відвідувачів з 130 країн, 1 557 стартапів, 800+ інвесторів, 1 200+ журналістів та 250 партнерів.

01/

 

Офіційна українська делегація була представлена алеєю стартапів, окремим стендом та спеціальним заходом – презентацією можливостей ІТ ринку «Ukrainian Techecosystem: open for U». 

Під час презентації українська делегація на Collision познайомила гостей з можливостями українського ІТ: яким буде план Маршала для ІТ-індустрії та як Україні увійти в п’ятірку країн світу по кількості стартапів на душу населення – ділився баченням майбутнього Олександр Борняков, Заступник Міністра цифрової трансформації.

В чому успішність українських розробніків, як вони тримають технологічний фронт, які нові тренди в сферах ІТ-освіти та кібербезпеки – ділилися Олег Дерев’янко, ISSP – Information Systems Security Partners; Святослав Кавецький, N-iX; Костянтин Передерів, CustomerTimes.

Дякуємо спікерам та партнерам за фантастичний захід, на якому Україна змогла показати свій технологічний потенціал та рішучість стати глобальним ІТ-хабом. 

Делегація відбулася за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства закордонних справ України.

Партнерами делегації виступили: Western NIS Enterprise Fund, N-iX, Customertimes Ukraine, ISSP – Information Systems Security Partners, We Challenge, SID Venture Partners.

Організатори: European Business Association, Ukrainian Bridge, Ukrainian Startup Fund.

Додаткова інформація.

Стартапи, відібрані організаторами для участі у стартап-алеї:

  • Imagery Ward — цифровий офіс авторських прав на зображення, що працює на основі блокчейну та штучного інтелекту.
  • NanitRobot — це освітній робот без вікових обмежень, який може замінити 100 іграшок та 50 кг пластику. Його розроблено на Scratch та C.
  • Effa — це перша у світі перероблювана та відновлювана зубна щітка, що виготовлена з паперу. Головною метою продукту є боротьба зі світовим забрудненням одноразовим пластиком.
  • Zeely — мобільний застосунок для просування бізнесу зі зручними маркетинговими інструментами для немаркетологів. 
  • Elai.io — платформа перетворення тексту у відео, яка дає змогу компаніям генерувати освітній та маркетинговий відеоконтент із людськими дикторами з одного лише тексту.
  • Jiffsy — вітрина для інтернет-магазинів одягу побудована спеціально для мобільних пристроїв у стилі TikTok, яка подвоює продажі з мобільних телефонів. 
  • Handy.ai — дозволяє компаніям автоматизувати та вдосконалювати взаємодію з людьми в режимі реального часу зрозумілою їм мовою у зручному для них стилі спілкування та зручними для них каналами.
  • Harmix — інтелектуальний сервіс, що автоматично добирає музику до відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: