fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Transport, Shipping, Trade Web Course. Season 2: “Кібершахрайство. Що робити якщо..?”

13/ 08/ 2020
  13 серпня 2020 року на п’ятому відео-уроці у рамках Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal розглянули юридичні та практичні аспекти кібершахрайства та способи захисту інтересів бізнесу. Зокрема,  українське законодавство виділяє поняття шахрайства (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману або зловживання довірою). Відповідальність за дане правопорушення встановлюється ст. 190 КК України. У свою чергу, поняття кібершахрайства охоплюється ч. 3 ст. 190 КК України, відповідно до якої шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електроннообчислювальної техніки, — карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. У будь-якому випадку, ніхто не може бути застрахованим від неправомірних дій зловмисників. Однак, вчасна реакція може стати ефективною протидією. Серед ефективних методів можуть бути: відкриття кримінального провадження, аналіз продуманих схем шахраїв, адвокатські запити до банківських установ тощо. Сподіваємось, даний відео-урок був корисним для вас. Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду наступного четверга!

13 серпня 2020 року на п’ятому відео-уроці у рамках Transport, Shipping Trade Web Course. Season 2, організованого Південноукраїнським Офісом Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з Міжнародною юридичною службою Interlegal розглянули юридичні та практичні аспекти кібершахрайства та способи захисту інтересів бізнесу.

Зокрема,  українське законодавство виділяє поняття шахрайства (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману або зловживання довірою). Відповідальність за дане правопорушення встановлюється ст. 190 КК України. У свою чергу, поняття кібершахрайства охоплюється ч. 3 ст. 190 КК України, відповідно до якої шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електроннообчислювальної техніки, — карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. У будь-якому випадку, ніхто не може бути застрахованим від неправомірних дій зловмисників. Однак, вчасна реакція може стати ефективною протидією. Серед ефективних методів можуть бути: відкриття кримінального провадження, аналіз продуманих схем шахраїв, адвокатські запити до банківських установ тощо.

Сподіваємось, даний відео-урок був корисним для вас. Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до перегляду наступного четверга!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: