fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Президент ветував законопроєкт №1049

19/ 02/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація вітає рішення Президента України щодо виконання досягнутих домовленостей вето на законопроєкт №1049 аби відмінити правку щодо регулювання цін на ринку тютюнової продукції.  Так, сьогодні, 19 лютого було накладено вето на проєкт Закону України №1049 «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Нагадаємо, що суттю положення, яке не підтримувалось спільнотою, є встановлення торговельної націнки на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни відповідно, і виробники були б зобов’язані продавати сигарети дистриб’юторам за ціною не вище 80% від МРЦ. Наразі законопроєкт буде відправлено до Верховної Ради України на доопрацювання. Тож, сподіваємось, до документу буде внесено зміни в контексті правки, що стосується тютюнової індустрії (пункт 2 розділу ІІ «Прикінцевих та перехідних положень»), водночас, що законопроєкт не матиме жодних інших «цікавих» нововведень. Адже, в цілому, на думку бізнесу, даний проєкт Закону є прогресивним, за виключенням норми щодо регулювання цін на ринку тютюнової продукції.

Європейська Бізнес Асоціація вітає рішення Президента України щодо виконання досягнутих домовленостей вето на законопроєкт №1049 аби відмінити правку щодо регулювання цін на ринку тютюнової продукції. 

Так, сьогодні, 19 лютого було накладено вето на проєкт Закону України №1049 «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Нагадаємо, що суттю положення, яке не підтримувалось спільнотою, є встановлення торговельної націнки на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни відповідно, і виробники були б зобов’язані продавати сигарети дистриб’юторам за ціною не вище 80% від МРЦ.

Наразі законопроєкт буде відправлено до Верховної Ради України на доопрацювання.

Тож, сподіваємось, до документу буде внесено зміни в контексті правки, що стосується тютюнової індустрії (пункт 2 розділу ІІ «Прикінцевих та перехідних положень»), водночас, що законопроєкт не матиме жодних інших «цікавих» нововведень. Адже, в цілому, на думку бізнесу, даний проєкт Закону є прогресивним, за виключенням норми щодо регулювання цін на ринку тютюнової продукції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: