fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У жовтні до Асоціації приєдналось 6 компаній!

29/ 10/ 2020
  Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.     Навчання та тренінги, Іспанія Instituto de Empresa (IE Business School/IE University) визнаний міжнародною пресою одним із топових університетів світу. IE розташований в Мадриді, Іспанія. Професори з різних краін світу навчають студентів із 90 краін на програмах бакалавріату, магістратури, докторських програмах та коротких програмах Executive Education. IE пропонує програми фул-тайм та парт-тайм формату для молодих талантів, професіоналів та топ-менеджерів. Інвестування, Управління Активами, Консалтинг Global Genesis – це група компаній, яка заснована в 2017 році, з основним фокусом на розвитку бізнесів та на інвестиціях. Сьогодні до Global Genesis входять такі проекти: TUMO Ukraine, International IT Forum, Global Media Production та Investment Business School. Global Genesis — це проекти, кожен з яких, не дивлячись на їх різні напрямки діяльності, об’єднує одне – розуміння цінності інноваційного підходу та бажання розвивати конкурентоспроможні компанії. Юридичні послуги Robinson Patman – це українська юридична фірма, що спеціалізується на питаннях міжнародної торгівлі, антимонопольного та регуляторного права, взаємодії з органами державної влади. Ми консультуємо компанії з різних галузей та сфер економіки щодо питань, пов’язаних з економічними санкціями, торговельними розслідуваннями, нетарифними бар’єрами та іншими аспектами міжнародної торгівлі. Транспортування та логістика, Литва BGS Rail – українська компанія, що забезпечує: оренда вагонів (відкриті вагони, криті вагони, зернові); послуги з ремонту та виробництва вагонів; експлуатація вагонів; експедиторські послуги; інвестиційні проекти; it-рішення для залізниці. BGS належить Avia Solutions Group, найбільшій авіаційній компанії в Центральній та Східній Європі. Дистрибютор, Оптова торгівля Компанія “Левітрейд” успішно працює в сфері імпорту продуктів харчування з Європи.  Нашими клієнтами є як роздрібні покупці та окремі торгові точки, так і локальні та національні торгові мережі, АЗС, підприємства HoReCa. Метал та сталеливарна промисловість, Роздрібна торгівля, Торгівля і виробництво ТОВ “АВ Метал Груп” – велика і незалежна торгова компанія в Україні. Ми почали свою діяльність на ринку металопрокату у червні 2009 року і через кілька років стали масштабним українським постачальником. Сьогодні “АВ метал груп” – один з лідерів серед компаній, представлених у цьому бізнес-сегменті. Ми надаємо споживачам широкий вибір сортового, фасонного, трубного і плоского металопрокату. Співпрацюючи з відомими світовими виробниками, забезпечуємо покупців надійною і якісною продукцією.

Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.

   

Навчання та тренінги, Іспанія

Instituto de Empresa (IE Business School/IE University) визнаний міжнародною пресою одним із топових університетів світу. IE розташований в Мадриді, Іспанія. Професори з різних краін світу навчають студентів із 90 краін на програмах бакалавріату, магістратури, докторських програмах та коротких програмах Executive Education. IE пропонує програми фул-тайм та парт-тайм формату для молодих талантів, професіоналів та топ-менеджерів.

Інвестування, Управління Активами, Консалтинг

Global Genesis – це група компаній, яка заснована в 2017 році, з основним фокусом на розвитку бізнесів та на інвестиціях. Сьогодні до Global Genesis входять такі проекти: TUMO Ukraine, International IT Forum, Global Media Production та Investment Business School. Global Genesis — це проекти, кожен з яких, не дивлячись на їх різні напрямки діяльності, об’єднує одне – розуміння цінності інноваційного підходу та бажання розвивати конкурентоспроможні компанії.

Юридичні послуги

Robinson Patman – це українська юридична фірма, що спеціалізується на питаннях міжнародної торгівлі, антимонопольного та регуляторного права, взаємодії з органами державної влади. Ми консультуємо компанії з різних галузей та сфер економіки щодо питань, пов’язаних з економічними санкціями, торговельними розслідуваннями, нетарифними бар’єрами та іншими аспектами міжнародної торгівлі.

Транспортування та логістика, Литва

BGS Rail – українська компанія, що забезпечує: оренда вагонів (відкриті вагони, криті вагони, зернові); послуги з ремонту та виробництва вагонів; експлуатація вагонів; експедиторські послуги; інвестиційні проекти; it-рішення для залізниці. BGS належить Avia Solutions Group, найбільшій авіаційній компанії в Центральній та Східній Європі.

Дистриб’ютор, Оптова торгівля

Компанія “Левітрейд” успішно працює в сфері імпорту продуктів харчування з Європи. 

Нашими клієнтами є як роздрібні покупці та окремі торгові точки, так і локальні та національні торгові мережі, АЗС, підприємства HoReCa.

Метал та сталеливарна промисловість, Роздрібна торгівля, Торгівля і виробництво

ТОВ “АВ Метал Груп” – велика і незалежна торгова компанія в Україні. Ми почали свою діяльність на ринку металопрокату у червні 2009 року і через кілька років стали масштабним українським постачальником. Сьогодні “АВ метал груп” – один з лідерів серед компаній, представлених у цьому бізнес-сегменті. Ми надаємо споживачам широкий вибір сортового, фасонного, трубного і плоского металопрокату. Співпрацюючи з відомими світовими виробниками, забезпечуємо покупців надійною і якісною продукцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: