fbpx

Глобал Генезис

Global Genesis – це група компаній, яка заснована в 2017 році, з основним фокусом на розвитку бізнесів та на інвестиціях. Сьогодні до Global Genesis входять такі проекти: TUMO Ukraine, International IT Forum, Global Media Production та Investment Business School.

Global Genesis — це проекти, кожен з яких, не дивлячись на їх різні напрямки діяльності, об’єднує одне – розуміння цінності інноваційного підходу та бажання розвивати конкурентоспроможні компанії.

Наша команда вірить, що знання, навички та мотивація – основний ресурс для розвитку. Ми створюємо унікальні проекти, інвестуємо та керуємо інноваційними бізнесами. Ми мислимо глобально, ризикуємо, втілюємо свої мрії у життя та допомагаємо це робити іншим.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: