fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інституто де Емпреса

Instituto de Empresa (IE Business School/IE University) визнаний міжнародною пресою одним із топових університетів світу. IE розташований в Мадриді, Іспанія. IE – піонер бізнес-освіти, навчає лідерів на основі цінностей підприємницького духу, різноманіття, іновацій та соціальноі відповідальності. IE пропонує програми фул-тайм та парт-тайм формату для молодих талантів, професіоналів та топ-менеджерів. Професори з різних краін світу навчають студентів із 90 краін на програмах бакалавріату, магістратури, докторських програмах та коротких програмах Executive Education.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: