fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

РОБІНСОН ПАТМАН

Robinson Patman – це українська юридична фірма, що спеціалізується на питаннях міжнародної торгівлі, антимонопольного та регуляторного права, взаємодії з органами державної влади. Ми консультуємо компанії з різних галузей та сфер економіки щодо питань, пов’язаних з економічними санкціями, торговельними розслідуваннями, нетарифними бар’єрами та іншими аспектами міжнародної торгівлі.

Також, наші фахівці консультують щодо українського антимонопольного та конкуренційного права, зокрема, з питань контролю за концентраціями, монополізації ринків, узгоджених дій, супроводжують клієнтів у судах щодо цих питань. Наша практика регуляторного права та взаємодії з органами державної влади надає послуги консультування з регуляторних питань, знаття/полегшення регуляторних бар’єрів, адвокатування та лобіювання інтересів клієнтів.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: