fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У 2022 році бізнес посилить роботу у напрямку безбар’єрності

28/ 12/ 2021
  Минулого тижня Європейська Бізнес Асоціація домовилась про співпрацю з ГО «Безбар’єрність». Зокрема, партнери погодились: створювати умови для відвертого діалогу – щоб компанії, які уже розвивають безбар’єрність, ділилися досвідом з колегами, реагували на їхні запити й чесно розповідали про усі «за» і «проти»; надавати менторську підтримку тим, хто лише набуває досвіду у втіленні безбар’єрності; популяризувати ідеї безбар’єрного бізнесу, щоб не було стереотипів, що безбар’єрність для компанії – це благодійність, яка нібито вимагає затрат і не несе практичної користі Ольга Бойко. Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Сталий розвиток, зокрема інклюзивність та різноманіття – серед пріоритетів діяльності Асоціації на 2022 рік. Сьогодні саме бізнес є основним драйвером суспільних змін, і ми, як об’єднання 1000 відповідальних компаній, вважаємо своїм обов’язком забезпечувати рівні права та можливості в доступі до роботи, сервісів, послуг, товарів, пересування, спілкування для різних соціальних груп, які можуть відчувати вплив обмежень, пов’язаних з віком, статтю, інвалідністю, батьківством тощо. А завдяки нашим 17 членським компаніям, які входять до спільноти «Бізнес без бар’єрів» нам буде ще простіше поширювати ці цінності серед бізнес-спільноти. Протягом року представники Асоціації підтримували розвиток напрямку безбар’єрності на національному рівні – долучились до створення Національної стратегії безбар’єрності та плану заходів з її виконання, стали членами Ради з безбар’єрності при Кабінеті Міністрів України, активно взаємодіють з владою щодо реформування законодавства у сфері працевлаштування осіб з інвалідністю. Переконані, що завдяки об’єднаню зусиль Асоціації та ГО «Безбар’єрність» наступний рік буде ще більш знаковим у сфері безбар’єрності та створення інклюзивного бізнес-середовища!    

Минулого тижня Європейська Бізнес Асоціація домовилась про співпрацю з ГО «Безбар’єрність». Зокрема, партнери погодились:

  • створювати умови для відвертого діалогу – щоб компанії, які уже розвивають безбар’єрність, ділилися досвідом з колегами, реагували на їхні запити й чесно розповідали про усі «за» і «проти»;
  • надавати менторську підтримку тим, хто лише набуває досвіду у втіленні безбар’єрності;
  • популяризувати ідеї безбар’єрного бізнесу, щоб не було стереотипів, що безбар’єрність для компанії – це благодійність, яка нібито вимагає затрат і не несе практичної користі
Ольга Бойко Координатор Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації
Сталий розвиток, зокрема інклюзивність та різноманіття – серед пріоритетів діяльності Асоціації на 2022 рік. Сьогодні саме бізнес є основним драйвером суспільних змін, і ми, як об’єднання 1000 відповідальних компаній, вважаємо своїм обов’язком забезпечувати рівні права та можливості в доступі до роботи, сервісів, послуг, товарів, пересування, спілкування для різних соціальних груп, які можуть відчувати вплив обмежень, пов’язаних з віком, статтю, інвалідністю, батьківством тощо. А завдяки нашим 17 членським компаніям, які входять до спільноти «Бізнес без бар’єрів» нам буде ще простіше поширювати ці цінності серед бізнес-спільноти.

Протягом року представники Асоціації підтримували розвиток напрямку безбар’єрності на національному рівні – долучились до створення Національної стратегії безбар’єрності та плану заходів з її виконання, стали членами Ради з безбар’єрності при Кабінеті Міністрів України, активно взаємодіють з владою щодо реформування законодавства у сфері працевлаштування осіб з інвалідністю.

Переконані, що завдяки об’єднаню зусиль Асоціації та ГО «Безбар’єрність» наступний рік буде ще більш знаковим у сфері безбар’єрності та створення інклюзивного бізнес-середовища!

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: