fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ціни на кукурудзу та соняшник зростають через негоду

03/ 11/ 2021
  Автор: компанія G.R. Agro У Дніпропетровській і Запорізькій областях через дощі призупинили збиральну кампанію по кукурудзі і соняшнику. Це призвело до збільшення цін на сільгосппродукцію. “За останніми даними неприбраними залишилися близько 30% площ під кукурудзою і 10% під соняшником. Частина, що залишилася врожаю перебувати в полях, що призводить до подальшого вологонакопичення». На тлі зупинки збиральної компанії і проблем з логістичним ланцюжком ціни на кукурудзу зросли до 8150-8200 грн/т СРТ. Незважаючи на зростання цін активних продажів не спостерігається. Також через дефіцит пропозицій ціни на соняшник зросли до 19000-20200 грн/т на умовах DAP завод. “Незважаючи на зростання тарифів на сушку на елеваторах України велика частина зерна надходить саме на елеватори, так як вивантаження в портах повільна і не всі термінали надають послуги очищення та сушіння». Експерти відзначили, що аграрії намагаються продавати зерно партіями, а не великими лотами, щоб покрити нинішні потреби у фінансах. 

Автор: компанія G.R. Agro

У Дніпропетровській і Запорізькій областях через дощі призупинили збиральну кампанію по кукурудзі і соняшнику. Це призвело до збільшення цін на сільгосппродукцію.

“За останніми даними неприбраними залишилися близько 30% площ під кукурудзою і 10% під соняшником. Частина, що залишилася врожаю перебувати в полях, що призводить до подальшого вологонакопичення».

На тлі зупинки збиральної компанії і проблем з логістичним ланцюжком ціни на кукурудзу зросли до 8150-8200 грн/т СРТ. Незважаючи на зростання цін активних продажів не спостерігається.

Також через дефіцит пропозицій ціни на соняшник зросли до 19000-20200 грн/т на умовах DAP завод.

“Незважаючи на зростання тарифів на сушку на елеваторах України велика частина зерна надходить саме на елеватори, так як вивантаження в портах повільна і не всі термінали надають послуги очищення та сушіння».

Експерти відзначили, що аграрії намагаються продавати зерно партіями, а не великими лотами, щоб покрити нинішні потреби у фінансах. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: