fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Представлення національного павільйону на Венеційському Бієнале у квітні 2024 року під ризиком

15/ 03/ 2024
    Венеційська бієнале — один із важливих та престижних майданчиків у сфері мистецтва, що збирає довкола себе митців, колекціонерів, дипломатів щодва роки у Італії. Загалом, у виставці бере участь близько 120 країн. Аудиторія бієнале, що безпосередньо відвідує подію, досягає 800 000 глядачів з усього світу. Аби гідно представити Україну та нагадати світові про війну, яка триває - прошу вашої підтримки у долученні до фінансової підтримки проєкту. Підтримувати культурні проєкти не менш важливо, ніж донатити на армію, адже голос України має лунати на усіх світових майданчиках задля захисту наших національних інтересів. Ми усі гордимось представленню України на міжнародному рівні, а зараз кожен має можливість до цього долучитись! Будемо вдячні, якщо: - допоможете символічною сумою; - ⁠залучите інших людей або асоціації (клуби, інститути); - ⁠розповсюдите інформацію. Звернутись з питанням про фінансову підтримку проєкту можна на [email protected] Про проєкт:  Команда національного павільйону України на 60-й Венеційській бієнале презентуватиме проєкт «Плетіння сіток» з 20 квітня по 24 листопада 2024 року.  «Плетіння сіток» – це групова виставка, що звертається до практики колективного плетіння маскувальної сітки як метафори спільних горизонтальних дій. Кураторами її є Вікторія Бавикіна і Максим Горбацький. Тема цьогорічної Венеційської бієнале – «Іноземці скрізь» – про універсальні для світу питання щодо інакшості та співіснування різноманітностей. Суголосно із загальною темою виставки проєкт українського павільйону торкнеться теми інакшості через персональні досвіди війни, еміграції й асиміляції у нових суспільствах і трансформації мови під тиском насилля. На Бієнале будуть представлені роботи таких українських митців, як Катя Бучацька, Даніїл Ревковський, Андрій Рачинський, Олександр Бурлака, Андрій і Лія Достлєви. Контактні особи проєкту:  Анна Копилова: +380 95 747 07 38, [email protected] Вікторія Бавикіна: +380 66 689 38 54, [email protected]
01/

 

Венеційська бієнале — один із важливих та престижних майданчиків у сфері мистецтва, що збирає довкола себе митців, колекціонерів, дипломатів щодва роки у Італії. Загалом, у виставці бере участь близько 120 країн. Аудиторія бієнале, що безпосередньо відвідує подію, досягає 800 000 глядачів з усього світу.

Аби гідно представити Україну та нагадати світові про війну, яка триває – прошу вашої підтримки у долученні до фінансової підтримки проєкту. Підтримувати культурні проєкти не менш важливо, ніж донатити на армію, адже голос України має лунати на усіх світових майданчиках задля захисту наших національних інтересів. Ми усі гордимось представленню України на міжнародному рівні, а зараз кожен має можливість до цього долучитись!

Будемо вдячні, якщо:

– допоможете символічною сумою;

– ⁠залучите інших людей або асоціації (клуби, інститути);

– ⁠розповсюдите інформацію.

Звернутись з питанням про фінансову підтримку проєкту можна на [email protected]

Про проєкт: 

Команда національного павільйону України на 60-й Венеційській бієнале презентуватиме проєкт «Плетіння сіток» з 20 квітня по 24 листопада 2024 року. 

«Плетіння сіток» – це групова виставка, що звертається до практики колективного плетіння маскувальної сітки як метафори спільних горизонтальних дій. Кураторами її є Вікторія Бавикіна і Максим Горбацький.

Тема цьогорічної Венеційської бієнале – «Іноземці скрізь» – про універсальні для світу питання щодо інакшості та співіснування різноманітностей.

Суголосно із загальною темою виставки проєкт українського павільйону торкнеться теми інакшості через персональні досвіди війни, еміграції й асиміляції у нових суспільствах і трансформації мови під тиском насилля.

На Бієнале будуть представлені роботи таких українських митців, як Катя Бучацька, Даніїл Ревковський, Андрій Рачинський, Олександр Бурлака, Андрій і Лія Достлєви.

Контактні особи проєкту: 

Анна Копилова: +380 95 747 07 38, [email protected]

Вікторія Бавикіна: +380 66 689 38 54, [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: