fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Не проґавте онлайн-шоу компанії Infopulse «Game of Codes: Custom Dev vs Low-Code / No-Code»!

19/ 09/ 2023
  Що краще: готові додатки чи кастомні? Чи варто спробувати власні сили у розробці чи залишити справу професіоналам? Обрати швидкість релізу чи гнучкість можливостей додатку?   12 жовтня о 16:00 долучайтеся до шоу ‘Game of Codes’ від Infopulse, щоб дізнатися більше про процеси розробки, дієві інструменти, почути реальні кейси, а також навчитися обирати саме той підхід, який найкращим чином відповідає потребам вашого бізнесу.  Станьте свідком видовищної онлайн-битви експертів компанії Infopulse – надійного ІТ-партнера, що має вже понад 30 років досвіду!   Про що поговоримо:  Переваги та недоліки двох підходів до розробки – Low-Code та Custom Dev;  Реальні кейси із прикладами реалізації проєктів;   Коли доцільно обирати Custom Dev, а коли Low-Code;  Ексклюзивний інструмент від експерта Infopulse, який допоможе проаналізувати проєкт та обрати найефективніший підхід до його реалізації;  Запитання-відповідь: почуйте експертну думку стосовно розробки програмних рішень.   Час познайомитися зі спікерами.  У кутку Custom Dev – Катерина Рисцова, Head of Tech Pre-Sales in the Netherlands   Понад 13 років у сфері ІТ не минули для Катерини безслідно. Вона почала свою кар’єру з тестування, продовжила розвиватися у бізнес-аналітиці, аж поки не поєднала свої бізнесові та технічні навички на позиції Head of Software Dev Pre-Sales. Катя переконана, що розробка унікальних рішень для певних проєктів ще не пішла у небуття. Коли за роботу беруться професіонали, можна отримати незабутній діджитал-досвід, стверджує вона.  У протилежному кутку Low-Code / No-Code – Антон Вітязь, Power Apps Solution Architect  Свою першу програму Антон написав мовою Pascal ще в 1993 році. Відтоді його захоплення технологіями і тим, як вони можуть полегшувати наше життя, немає меж. Для нього Low-Code / No-Code – це новий рівень розвитку програмування. Цей підхід дозволить швидко та ефективно досягати бажаних результатів.    Приходьте та побачте на власні очі протистояння двох технічних філософій: порівняйте аргументи Каті та Антона. Почуйте думку тих, хто створює нові сервіси, та тих, хто ними користується.  Адреналін гарантуємо!   До зустрічі 12 жовтня о 16:00!

Що краще: готові додатки чи кастомні? Чи варто спробувати власні сили у розробці чи залишити справу професіоналам? Обрати швидкість релізу чи гнучкість можливостей додатку?  

12 жовтня о 16:00 долучайтеся до шоу ‘Game of Codes’ від Infopulse, щоб дізнатися більше про процеси розробки, дієві інструменти, почути реальні кейси, а також навчитися обирати саме той підхід, який найкращим чином відповідає потребам вашого бізнесу

Станьте свідком видовищної онлайн-битви експертів компанії Infopulse – надійного ІТ-партнера, що має вже понад 30 років досвіду!  

Про що поговоримо: 

  • Переваги та недоліки двох підходів до розробки – Low-Code та Custom Dev; 
  • Реальні кейси із прикладами реалізації проєктів;  
  • Коли доцільно обирати Custom Dev, а коли Low-Code; 
  • Ексклюзивний інструмент від експерта Infopulse, який допоможе проаналізувати проєкт та обрати найефективніший підхід до його реалізації; 
  • Запитання-відповідь: почуйте експертну думку стосовно розробки програмних рішень.  

Час познайомитися зі спікерами. 

У кутку Custom Dev – Катерина Рисцова, Head of Tech Pre-Sales in the Netherlands  

Понад 13 років у сфері ІТ не минули для Катерини безслідно. Вона почала свою кар’єру з тестування, продовжила розвиватися у бізнес-аналітиці, аж поки не поєднала свої бізнесові та технічні навички на позиції Head of Software Dev Pre-Sales. Катя переконана, що розробка унікальних рішень для певних проєктів ще не пішла у небуття. Коли за роботу беруться професіонали, можна отримати незабутній діджитал-досвід, стверджує вона. 

У протилежному кутку Low-Code / No-Code – Антон Вітязь, Power Apps Solution Architect 

Свою першу програму Антон написав мовою Pascal ще в 1993 році. Відтоді його захоплення технологіями і тим, як вони можуть полегшувати наше життя, немає меж. Для нього Low-Code / No-Code – це новий рівень розвитку програмування. Цей підхід дозволить швидко та ефективно досягати бажаних результатів.   

Приходьте та побачте на власні очі протистояння двох технічних філософій: порівняйте аргументи Каті та Антона. Почуйте думку тих, хто створює нові сервіси, та тих, хто ними користується. 

Адреналін гарантуємо!  

До зустрічі 12 жовтня о 16:00!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: