fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інфопульс Україна

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

Digital Friend

Наша сама дружня ечівка для компаній, котрі беруть участь в EBA Digital Friends Movement. Разом, з такою потужною спільнотою, ми досягнемо нових висот!

Заснована в 1991 році, компанія Infopulse є однією з найбільших і добре відомих ІТ-аутсорсингових компаній у Східній Європі з командою більш ніж 2000 ІТ-спеціалістів. Ми є надійним довгостроковим партнером для наших клієнтів у 20+ країнах по всьому світу – 75% наших клієнтів співпрацюють з нами вже 5 і більше років. Нашими клієнтами є міжнародні компанії, починаючи від малих та середніх підприємств до компаній Fortune 100 з різних бізнес-доменів із складною інфраструктурою та процесами. Щоб задовольнити високі вимоги наших замовників, ми побудували наш бізнес диверсифікованим та безпечним.

З 2007 року компанія Infopulse входить до найбільшої IT-групи Норвегії – EVRY A/S. 2019 року в результаті злиття EVRY та провідної фінської компанії в сфері надання ІТ-послуг та розробки програмного забезпечення Tieto, компанія Infopulse стала частиною найбільшої скандинавської ІТ-групи TietoEVRY – провідної компанії з цифрових послуг та програмного забезпечення.

Завдяки локальній близькості та глобальним можливостям, штату в 24 000 професіоналів  та щорічному обороту у приблизно 3 мільярди євро, корпорація TietoEVRY здійснює реалізацію технологічних проектів для 10 000 корпоративних клієнтів з 90 країн по всьому світі.

Компанія Infopulse діє у відповідності до цінностей материнської компанії TietoEVRY: здобувати довіру, працювати відкрито, досягати більшого разом, створювати цінність для наших клієнтів та надавати послуги найвищого рівня.

Компанія сертифікована та дотримується вимог таких світових стандартів, як ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001, що щорічно перевіряється незалежними аудитами.

Infopulse пропонує розширений портфель комплексних IT-послуг. Ми не тільки розробляємо ІТ-продукти та рішення, але й підтримуємо ІТ-інфраструктури, в яких можуть працювати ці продукти або продукти інших постачальників, а також забезпечуємо їх безпеку та безперервність. Наш портфель послуг включає в себе:

  • Розробка програмного забезпечення та контроль якості (QA)
  • Управління ІТ-інфраструктурою та хмарні операції
  • Дослідження та розробка програмних продуктів (R&D)
  • Microsoft та SAP-консалтинг
  • Кібербезпека
  • Операції з телекомунікацій та обслуговування клієнтів
  • Аутсорсинг бізнес-процесів

Компанія зосереджується на автомобільній промисловості, електронній комерції, енергетиці, фінансах, виробництві, високих технологіях, програмному забезпеченні, телекомунікаціях та інших галузях промисловості. Основною метою Infopulse є забезпечення наших клієнтів якісними послугами, технологіями, розробленими на замовлення, та всебічним досвідом як в ІТ, так і в бізнесі.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: