fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інфопульс Україна

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

Digital Friend

Наша сама дружня ечівка для компаній, котрі беруть участь в EBA Digital Friends Movement. Разом, з такою потужною спільнотою, ми досягнемо нових висот!

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Infopulse є міжнародним постачальником IT та консалтингових послуг з командою, що налічує понад 2,000 IT-експертів. Заснована в 1991 році, компанія наразі представлена в 7 країнах Європи, Північній та Південній Америці. Для клієнтів в понад 40 країнах світу Infopulse – це перш за все надійний партнер для довготривалої співпраці.

Компанія надає свої послуги малому та середньому бізнесу та підприємствам, що входять до списку Fortune 100 кращих підприємств в таких сферах, як банківська та фінанси, агропромисловість, енергетика та комунальні послуги, телекомунікації, охорона здоров’я та фармацевтика, виробництво, роздрібна та оптова торгівля, програмне забезпечення, хай-тек та інші. Infopulse є частиною Tietoevry, провідної скандинавської компанії, що надає цифрові послуги та програмне забезпечення.

  • Понад 3,500 успішно реалізованих проєктів
  • Більш ніж 280 активних клієнтів
  • Понад 30+ років досвіду в ІТ сфері
  • Регулярно входить до Топ 100 IT аутсорсингових компаній світу за версією IAOP
  • Партнер року компанії Microsoft в 2019 році та Microsoft Azure Expert MSP
  • Топ компанія у сфері програмного забезпечення в Польщі за версією Pro Progressio
  • Послуги R&D для кастомного програмного забезпечення, управління додатками, управління IT інфраструктурою та хмарні операції, сервіси з кібербезпеки, консалтинг щодо впровадження Microsoft, Oracle та SAP, послуги аутсорсингу бізнес-процесів (BPO) тощо.
  • Сучасні інновації та досвід цифрової трансформації бізнесу з допомогою штучного інтелекту, машинного навчання, RPA та гіперавтоматизації, IoT, AR/VR тощо.

Infopulse довіряють багато визнаних брендів, зокрема Allianz Bank, BICS, BOSCH, Corteva Agriscience, Credit Agricole, Delta Wilmar, ING Bank, IPCO, Metinvest, Microsoft, Offshore Norge, OLX, OTP Bank, Santander, UkrSibbank BNP Paribas Group, Vodafone, Zeppelin Group та інші.

Дізнайтеся більше про компанію – https://www.infopulse.com/ та слідкуйте за нами в Twitter @InfopulseGlobalFacebook, і LinkedIn.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: