fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стратегія впровадження Power Apps: коли, де і з чого починати

28/ 02/ 2024
  Шукаєте найбільш повну інформацію про Power Apps? Можемо порадити вам ознайомитися із цим детальним посібником, створеного експертами компанії Infopulse. В ньому ви дізнаєтесь про основи Power Apps та можливості поєднання low-code підходу із класичною розробкою на основі коду. Також в кінці книги на вас чекає ексклюзивна покрокова інструкція, як втілити ідею в справжній бізнес-застосунок. Ця е-книга допоможе вам зрозуміти: Що таке Power Apps та її можливості, як low-code платформи Коли найкраще застосовувати функціонал Power Platform В яких випадках Power Apps принесе найбільше переваг Які бізнес-процеси можна автоматизувати з її допомогою Як найкраще використовувати Power Apps для своїх бізнес-потреб Як бонус, в книзі також можна буде знайти запис нещодавнього вебінару компанії Infopulse, в якому її експерти порівнюють low-code розробку із традиційною кастомною розробкою Цей посібник стане корисним для професіоналів у сфері агробізнесу, фінансових послуг і промисловості, які хочуть усунути розрізнені комунікації та спростити складні процеси. Загалом, завдяки Power Apps ви зможете створювати кастомні програми, адаптовані до ваших унікальних потреб навіть без великого досвіду програмування, що дозволить підвищити продуктивність і сприяти впровадженню інновацій у вашій компанії. Завантажте цей посібник вже сьогодні – і ви дізнаєтесь, як зекономити на розробці застосунків.

Шукаєте найбільш повну інформацію про Power Apps? Можемо порадити вам ознайомитися із цим детальним посібником, створеного експертами компанії Infopulse. В ньому ви дізнаєтесь про основи Power Apps та можливості поєднання low-code підходу із класичною розробкою на основі коду.

Також в кінці книги на вас чекає ексклюзивна покрокова інструкція, як втілити ідею в справжній бізнес-застосунок.

Ця е-книга допоможе вам зрозуміти:

  • Що таке Power Apps та її можливості, як low-code платформи
  • Коли найкраще застосовувати функціонал Power Platform
  • В яких випадках Power Apps принесе найбільше переваг
  • Які бізнес-процеси можна автоматизувати з її допомогою
  • Як найкраще використовувати Power Apps для своїх бізнес-потреб
  • Як бонус, в книзі також можна буде знайти запис нещодавнього вебінару компанії Infopulse, в якому її експерти порівнюють low-code розробку із традиційною кастомною розробкою

Цей посібник стане корисним для професіоналів у сфері агробізнесу, фінансових послуг і промисловості, які хочуть усунути розрізнені комунікації та спростити складні процеси. Загалом, завдяки Power Apps ви зможете створювати кастомні програми, адаптовані до ваших унікальних потреб навіть без великого досвіду програмування, що дозволить підвищити продуктивність і сприяти впровадженню інновацій у вашій компанії.

Завантажте цей посібник вже сьогодні і ви дізнаєтесь, як зекономити на розробці застосунків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: