fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Аскет Шиппінг

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «Аскет Шиппінг» — група компаній, портовий оператор на ринку експедирування зернових культур України. Ascet Shipping мав філії у п’яти регіонах України та працював у Бердянському, Маріупольському, Миколаївському, Одеському та Херсонському морських портах, співпрацюючи з найбільшими зернотрейдерами України. Після вторгення російський військ «Аскет Шиппінг» перемістив виробничі потужності на захід України та організовує експортну логістику зернових з України через порти Дунаю та країн ЄС. До 24 лютого 2022 року Група була найбільшим портовим оператором Бердянського порту. Спочатку Бердянський порт не був пристосований до прийому та відправлення зернових вантажів. «Аскет Шиппінг» з нуля створив інфраструктуру, яка забезпечувала зерновиробників комплексною послугою «відправник – судно». Починаючи з 2017 року, компанія впроваджувала у Бердянському порту найсучасніші розробки та технології, які допомагали зробити процес обробки вантажу швидким та економічно вигідним для клієнтів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: