fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

НЕСТ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Історія успіху компанії «НЕСТ» почалася з 1997 року і сьогодні налічує понад 570 000 кв.м, створених в Києві висококласних Бізнес-центрів і Житлових комплексів. Серед відомих проектів компанії бізнес-центри «Hillfort Business Mansion», «НЕСТ», «Ренесанс», «Айсберг» та житлові комплекси «Пори року», «Ізумрудний», «Покровський Посад». Ретельна робота команди професіоналів, турбота про комфорт і добробут клієнтів, дбайливе ставлення до збереження історичного вигляду Києва – головні цінності компанії «НЕСТ», реалізовані в усіх виконаних проектах. Компанія відзначена численними нагородами та преміями, сьогодні житлові комплекси та бізнес-центри по праву є окрасою столиці. У них гармонійно поєднані архітектурні елементи історичного Києва і самі передові технології, покликані щодня підтримувати комфорт на найвищому рівні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: