fbpx

Нест

Історія успіху компанії «НЕСТ» почалася з 2001 року і сьогодні налічує 570 000 кв.м, створених нами в Києві висококласних Бізнес-центрів і Житлових комплексів. Ретельна робота команди професіоналів, турбота про комфорт і добробут наших клієнтів, дбайливе ставлення до збереження історичного вигляду Києва – головні цінності компанії «НЕСТ», реалізовані в усіх виконаних проектах. Удостоєні численних нагород і премій, сьогодні житлові комплекси і бізнес-центри по праву є окрасою столиці. У них гармонійно поєднані архітектурні елементи історичного Києва і самі передові технології, покликані щодня підтримувати комфорт на найвищому рівні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: