fbpx

Компанія «НЕСТ» ввела в експлуатацію бізнес-центр «HILLFORT Business Mansion»

30/ 09/ 2020

В кінці серпня 2020 року Група компаній «Нерухомість Столиці» ввела в експлуатацію новий бізнес-центр класу «А» – «HILLFORT Business Mansion», який розташований за адресою вулиця Михайлівській, 12. Об’єкт уже став знаковим не тільки для компанії «НЕСТ», але для всього історичного центру Києва, адже нових бізнес-центрів подібного класу в цій частині міста ніхто не будував понад 5 років.

«HILLFORT Business Mansion» доповнив портфоліо «НЕСТ» в сфері реновації історичного середовища – раніше девелопером були створені такі бізнес-центри як «Михайлівська, 7», «Ренесанс», «Айсберг» та інші.

Бізнес-центр «HILLFORT Business Mansion» повністю спроєктований і побудований зусиллями великої команди професіоналів «НЕСТ». Примітно, що його будівництво тривало всього три роки, і не дивлячись на пандемію коронавируса і загальний економічний спад, девелопер зумів реалізувати проєкт в найкоротші терміни.

Архітектура нового бізнес-центру

«HILLFORT Business Mansion» – це офісна будівля в бутікову стилі, реалізоване за принципом «healthy building». Він передбачає створення якісного офісного простору, яке сприяє підтримці і зміцненню фізичного, психологічного та соціального здоров’я людей.

Серед інших характеристик офісів в БЦ «HILLFORT Business Mansion» – найвищу якість повітря завдяки потужній тритрубній системі вентиляції і кондиціонування Daikin, а також необхідну кількість сонячного світла за рахунок правильної інсоляції офісних приміщень через двокамерні енергоефективні вікна SCHUCO.

Реновація будинку в історичному середовищі завжди зобов’язує забудовника ретельно підійти до розробки концепції і архітектурної айдентики. Завдяки невисокій поверховості, будівля не є вищою над сусідніми, а залишається пропорційним навколишнього будівництва.

Концепція HILLFORT Business Mansion

«HILLFORT Business Mansion» – це офісна будівля класу «А» нового зразка з насиченою соціальним середовищем, яка розташовує до неформальних комунікацій.

Загальна площа бізнес-центру становить близько 14 000 кв.м., серед його «родзинок» – лаунж-зона на 6 поверсі для всіх співробітників бізнес-центру, де буде agile-простір на відкритому повітрі.

На кожному поверсі також будуть відкриті тераси і просторі балкони з панорамними видами на центр міста для неформального спілкування в перервах між роботою.

Місцезнаходження: де знаходиться БЦ «HILLFORT Business Mansion»

Розташування «HILLFORT Business Mansion» можна вважати більш ніж вдалим: забудову поблизу Майдану Незалежності відрізняє різнопланова інфраструктура і відмінна транспортна доступність. Від нового бізнес-центру в 5 хвилинах ходьби – станція метро «Майдан Незалежності», в 10 хвилинах – «Хрещатик».

«Кредо компанії «НЕСТ»- створення об’єктів нерухомості високого класу в центральній частині міста. При цьому ми приділяємо велику увагу збереженню і поліпшенню зовнішнього вигляду історичної частини Києва. На цей час в розробці в нас кілька знакових проектів на вулицях Пушкінська і Стрілецька, які стануть гідним продовженням реалізації стратегії компанії», – зазначив Генеральний директор «НЕСТ» Олексій Полетуха.

Незважаючи на те, що бізнес-центр тільки недавно був введений експлуатацію, він вже не один раз був відзначений експертами ринку нерухомості і отримав кілька престижних нагород: «HILLFORT Business Mansion» став лауреатом премії iBuild 2019 (в номінації «Відкриття року – Кращий проєкт реновації історичного середовища»), а також CP AWARDS 2020 (в номінації «Проєкт комерційної нерухомості – бізнес-цент»).

Контакти

https://www.nest.ua/

https://www.facebook.com/nest.com.ua

https://www.instagram.com/nest_ukraine/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: