fbpx

Компанія “НЕСТ” отримала нагороду за проект – бізнес-центр Hillfort Business Mansion в номінації «Найкращий проект реновації історичного середовища»

12/ 12/ 2019

Коли створюєш щось дійсно якісне та унікальне – винагорода не змусить на себе довго чекати!

Друзі, поспішаємо поділитись з вами радістю: 11 грудня 2019 року у Premier Palace Hotel відбулася VII Головна Всеукраїнська Будівельна премія «Ibuild 2019». У рамках заходу було відзначено кращих представників будівельної галузі України. Надзвичайно приємно, що в числі переможців опинились і ми!

Компанія НЕСТ отримала цінну нагороду за свій ексклюзивний проект – бізнес-центр Hillfort Business Mansion переміг у категорії «Відкриття року» в номінації «Найкращий проект реновації історичного середовища».

Для нас дана нагорода – це не просто висока відзнака, перш за все це доказ професіоналізму команди досвідчених архітекторів та креативних дизайнерів, що віддано та злагоджено працювали над проектом “Hillfort Business Mansion”, змогли створити унікальний бізнес-центр нового формату. Такі перемоги мотивують рухатись вперед, вдосконалюватись і досягати нових вершин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: