fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

FORUM Group

FORUM – одна із найбільших мереж бізнес-центрів в Україні. За 18 років роботи компанія збудувала 14 бізнес-центрів, якими успішно керує. Тут винаймають офіси понад 500 компаній, серед яких UBER, Xerox, Ericsson, Acer, «Райффайзен Банк Аваль», Panasonic, ТРК «Україна», SHERP, Farmasi Ukraine, FRAG LAB, INTERTOP, Waikiki, Hegelmann, ZTE, ControlPay, «ІЛТА», «Аріста ЛайфСайенс», Astellas Pharma, Gorenje, Admitad, «Чумак», Regus.

FORUM – це компанія, яка дає можливість будь-якому бізнесу розвиватися й робить для цього комфортні умови. У бізнес-центри FORUM хочеться приходити, там не зникає бажання працювати.

FORUM – це про людей, про сервіс, продуктивність та комфорт.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: