fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дослідження досвіду пошуку та вибору офісного приміщення для компанії

07/ 06/ 2022
  Світ змінюється кожної хвилини. Бізнеси швидко реагують на ці зміни, або просто зникають. Що сьогодні відбувається на ринку комерційної нерухомості? Чи готові бізнеси повертатися у свої офісні домівки? Яку додаткову цінність мають запропонувати бізнес-центри, аби оренда офісів не зникла як така? Це головні питання нового якісного дослідження, яке запроваджує член ЕВА – компанія Forum Group разом з агенцією Reiseplan. На меті – виявити головні тенденції та сформувати загальну проблематику сьогоднішнього ринку комерційної нерухомості. Якщо ваша компанія має бажання долучитися до цього дослідження, запрошуємо заповнити форму за посиланням.  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnFhePgDz_apwLx37f_MHH3RqF8xiCPV7G3UKW0fofuUwxKA/viewform

Світ змінюється кожної хвилини. Бізнеси швидко реагують на ці зміни, або просто зникають.

Що сьогодні відбувається на ринку комерційної нерухомості? Чи готові бізнеси повертатися у свої офісні домівки? Яку додаткову цінність мають запропонувати бізнес-центри, аби оренда офісів не зникла як така?

Це головні питання нового якісного дослідження, яке запроваджує член ЕВА – компанія Forum Group разом з агенцією Reiseplan. На меті – виявити головні тенденції та сформувати загальну проблематику сьогоднішнього ринку комерційної нерухомості.

Якщо ваша компанія має бажання долучитися до цього дослідження, запрошуємо заповнити форму за посиланням. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnFhePgDz_apwLx37f_MHH3RqF8xiCPV7G3UKW0fofuUwxKA/viewform
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: