fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Forum Group

04/ 06/ 2022
  Для підтримки українського бізнесу Forum Group повністю скасував орендну плату за офісні приміщення в березні та квітні для своїх клієнтів, а з травня пропонує індивідуальні умови кожному резиденту Forum Group. Кошти, які, попри все, надходили від деяких компаній за оренду, були перераховані на підтримку ЗСУ. Компанія надає допомогу своїм працівникам, що пішли до ЗСУ або Тероборони - забезпечує всім необхідним, враховуючи спеціальне спорядження. Всі інші працівники отримують заробітну плату протягом всього періоду з початку війни, і з кожним днем відсоток людей, що фізичного повернулися працювати в Київські офіси збільшується. Для бізнесів, що релокуються в Київ з постраждалих регіонів, ми пропонуємо спеціальну програму супроводу та підтримки, аби релокація пройшла за максимально сприятливих умов.

Для підтримки українського бізнесу Forum Group повністю скасував орендну плату за офісні приміщення в березні та квітні для своїх клієнтів, а з травня пропонує індивідуальні умови кожному резиденту Forum Group. Кошти, які, попри все, надходили від деяких компаній за оренду, були перераховані на підтримку ЗСУ.

Компанія надає допомогу своїм працівникам, що пішли до ЗСУ або Тероборони – забезпечує всім необхідним, враховуючи спеціальне спорядження. Всі інші працівники отримують заробітну плату протягом всього періоду з початку війни, і з кожним днем відсоток людей, що фізичного повернулися працювати в Київські офіси збільшується.

Для бізнесів, що релокуються в Київ з постраждалих регіонів, ми пропонуємо спеціальну програму супроводу та підтримки, аби релокація пройшла за максимально сприятливих умов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: