fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

РЕ:старт. Безкоштовні офіси та консалтинг для бізнесу, що релокувався до Києва

20/ 07/ 2022
  Мережа столичних бізнес-центрів Forum Group у партнерстві з департаментом бізнес-освіти Київської школи економіки KSE Graduate Business School оголошують про старт конкурсного відбору на можливість отримати офісний простір для розвитку свого бізнесу та професійне бізнес-менторство в рамках проєкту «РЕ:старт. Безпечний простір для вашого бізнесу». Проєкт націлений на підтримку малого та середнього українського бізнесу, що опинився на межі закриття через фізичне розміщення на окупованих/деокупованих/постраждалих внаслідок воєнних дій територіях. Крім того, мова йде про бізнес, що знаходиться у столиці та потребує ресурс для відновлення своєї діяльності. Для таких компаній Forum Group надасть офісні приміщення у Києві у безкоштовне користування на період у три місяці. Компанії зможуть претендувати на приміщення площею 20, 30 та 120 кв.м у одному із бізнес-центрів Києва. “Ми вбачаємо своєю місію підтримку малих та середніх підприємств, і створюємо умови для їх подальшого розвитку. Сьогодні багато бізнесів думає, але не наважується на релокацію з різних причин. Однак сподіваємося, що цей проект надихне на такі потрібні зміни та рішення. Тож запрошуємо до участі! Та відновлюймо економіку країни разом”, – коментує ідейний лідер Forum Group Ірина Школьник. KSE Graduate Business School допоможе відібрати long-лист з 20-30 претендентів, з якими проведе бізнес-консультації. Під час глибинних інтервю експерти допоможуть оцінити стан бізнесу та нададуть поради щодо доцільності переміщення й адаптації бізнес-моделі до нових умов. “За підрахунками бізнес-школи, понад 60% українських компаній “заморозили” капітальні або щонайменше неключові проєкти, тобто – втратили у розвитку. В умовах війни KSE GBS націлена на проєкти, що можуть підтримати економіку. Наша мета – не тільки допомогти малому та мікробізнесу втримати існуючі позиції, але й повернутись хоча б до довоєнного стану”, – зазначає Валентина Сахно, виконуюча обов’язки керівника KSE Graduate Business School. Взяти участь у проекті може малий та середній бізнес, який: релокувався до Києва з небезпечних територій; тільки зважує рішення про релокацію у безпечні місця; знаходиться у Києві та потребує ресурс для відновлення своєї діяльності. Заповнити анкету на участь у проєкті можна за посиланням. Прийом заявок продовжено до 1 серпня 2022 року включно. У результаті буде обрано три компанії, які отримають офіси для розвитку свого бізнесу.

Мережа столичних бізнес-центрів Forum Group у партнерстві з департаментом бізнес-освіти Київської школи економіки KSE Graduate Business School оголошують про старт конкурсного відбору на можливість отримати офісний простір для розвитку свого бізнесу та професійне бізнес-менторство в рамках проєкту «РЕ:старт. Безпечний простір для вашого бізнесу».

Проєкт націлений на підтримку малого та середнього українського бізнесу, що опинився на межі закриття через фізичне розміщення на окупованих/деокупованих/постраждалих внаслідок воєнних дій територіях. Крім того, мова йде про бізнес, що знаходиться у столиці та потребує ресурс для відновлення своєї діяльності. Для таких компаній Forum Group надасть офісні приміщення у Києві у безкоштовне користування на період у три місяці. Компанії зможуть претендувати на приміщення площею 20, 30 та 120 кв.м у одному із бізнес-центрів Києва.

“Ми вбачаємо своєю місію підтримку малих та середніх підприємств, і створюємо умови для їх подальшого розвитку. Сьогодні багато бізнесів думає, але не наважується на релокацію з різних причин. Однак сподіваємося, що цей проект надихне на такі потрібні зміни та рішення. Тож запрошуємо до участі! Та відновлюймо економіку країни разом”, – коментує ідейний лідер Forum Group Ірина Школьник.

KSE Graduate Business School допоможе відібрати long-лист з 20-30 претендентів, з якими проведе бізнес-консультації. Під час глибинних інтерв’ю експерти допоможуть оцінити стан бізнесу та нададуть поради щодо доцільності переміщення й адаптації бізнес-моделі до нових умов.

“За підрахунками бізнес-школи, понад 60% українських компаній “заморозили” капітальні або щонайменше неключові проєкти, тобто – втратили у розвитку. В умовах війни KSE GBS націлена на проєкти, що можуть підтримати економіку. Наша мета – не тільки допомогти малому та мікробізнесу втримати існуючі позиції, але й повернутись хоча б до довоєнного стану”, – зазначає Валентина Сахно, виконуюча обов’язки керівника KSE Graduate Business School.

Взяти участь у проекті може малий та середній бізнес, який:

  • релокувався до Києва з небезпечних територій;
  • тільки зважує рішення про релокацію у безпечні місця;
  • знаходиться у Києві та потребує ресурс для відновлення своєї діяльності.

Заповнити анкету на участь у проєкті можна за посиланням. Прийом заявок продовжено до 1 серпня 2022 року включно. У результаті буде обрано три компанії, які отримають офіси для розвитку свого бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: