fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Infopulse оприлюднила фінансові показники за 2022 рік

17/ 07/ 2023
  За даними Forbes IT-індустрія входить до трійки лідерів України з експорту у 2022 році, посівши третє місце після ГМК та АПК і забезпечивши 12 % від загального експорту. Особливістю ІТ-галузі є її висока адаптивність, а також те, що попри війну українська ІТ-індустрія продовжує працювати над збереженням і зміцненням своєї позиції на світовому ринку, втілює безліч соціальних проєктів та ініціатив, а також суттєво підтримує українську економіку. Сума сплачених айтівцями податків у 2022 році склала 32,2 млрд гривень. А внесок у волонтерство є ще більш значимим і становить понад 1,21 млрд доларів. Що допомагає компаніям вистояти та розвиватися, дізнаємося на прикладі одного з лідерів ринку – міжнародної компанії з українським корінням Infopulse, яка зібрала рекордний виторг і сплатила рекордні податки у 2022 році. Попри виклики, які привнесла загарбницька війна росії проти України, компанія підтримує українську армію і суспільство, продовжує вести міжнародні благодійні ініціативи та отримувати важливі визнання та нагороди за технологічне лідерство. «Наша спільнота продемонструвала стійкість у багатьох сенсах – у підтримці близьких у скрутний час, у підміні колег протягом їхньої відсутності через переїзди і повітряні тривоги, у досягненні виняткових бізнес-результатів і залученні нових замовників. І, звичайно, ми зробили все можливе і навіть більше, щоб підтримати нашу країну», – Андрій Анісімов, CEO, Co-founder Infopulse. «З перших кроків ми обрали підтримку армії, – починаючи від внеску 3 млн грн на «Повернись живим» і далі, втілюючи проєкти для мобілізованих спеціалістів. А також ми підтримували наших фахівців: протягом 2022 року було надано понад 3 300 компенсацій за переїзд у безпечніші локації, 350 компенсацій для створення робочих місць із незалежним живленням, проведено майже 1000 психологічних та юридичних консультацій. Водночас ми продовжували працювати над глобальними проблемами та допомагати тим, хто потребує: проводили міжнародні акції для покращення довкілля на День Землі, брали участь у Дні донора та Дні безпритульних тварин. У 2023 році не спиняємося ні на крок на шляху до Перемоги», – Орина Ігнатьєва, лідерка CSR-команди Infopulse. Щойно презентований компанією CSR-звіт за минулий рік висвітлює неоціненний досвід того, як компанія готувалася до повномасштабної війни, які дії виконувала в перші дні вторгнення, як піклувалася про спеціалістів і про замовників і які неймовірні проєкти вдалося зробити спільноті Infopulse цьогоріч. Короткий огляд вмісту звіту – у 1,5-хвилинному відео, а більше деталей – за посиланням. https://www.youtube.com/watch?v=JxPs7UpuwI0

За даними Forbes IT-індустрія входить до трійки лідерів України з експорту у 2022 році, посівши третє місце після ГМК та АПК і забезпечивши 12 % від загального експорту.

Особливістю ІТ-галузі є її висока адаптивність, а також те, що попри війну українська ІТ-індустрія продовжує працювати над збереженням і зміцненням своєї позиції на світовому ринку, втілює безліч соціальних проєктів та ініціатив, а також суттєво підтримує українську економіку.

Сума сплачених айтівцями податків у 2022 році склала 32,2 млрд гривень. А внесок у волонтерство є ще більш значимим і становить понад 1,21 млрд доларів.

Що допомагає компаніям вистояти та розвиватися, дізнаємося на прикладі одного з лідерів ринку – міжнародної компанії з українським корінням Infopulse, яка зібрала рекордний виторг і сплатила рекордні податки у 2022 році. Попри виклики, які привнесла загарбницька війна росії проти України, компанія підтримує українську армію і суспільство, продовжує вести міжнародні благодійні ініціативи та отримувати важливі визнання та нагороди за технологічне лідерство.

«Наша спільнота продемонструвала стійкість у багатьох сенсах – у підтримці близьких у скрутний час, у підміні колег протягом їхньої відсутності через переїзди і повітряні тривоги, у досягненні виняткових бізнес-результатів і залученні нових замовників. І, звичайно, ми зробили все можливе і навіть більше, щоб підтримати нашу країну»,Андрій Анісімов, CEO, Co-founder Infopulse.

«З перших кроків ми обрали підтримку армії, – починаючи від внеску 3 млн грн на «Повернись живим» і далі, втілюючи проєкти для мобілізованих спеціалістів. А також ми підтримували наших фахівців: протягом 2022 року було надано понад 3 300 компенсацій за переїзд у безпечніші локації, 350 компенсацій для створення робочих місць із незалежним живленням, проведено майже 1000 психологічних та юридичних консультацій. Водночас ми продовжували працювати над глобальними проблемами та допомагати тим, хто потребує: проводили міжнародні акції для покращення довкілля на День Землі, брали участь у Дні донора та Дні безпритульних тварин. У 2023 році не спиняємося ні на крок на шляху до Перемоги»,Орина Ігнатьєва, лідерка CSR-команди Infopulse.

Щойно презентований компанією CSR-звіт за минулий рік висвітлює неоціненний досвід того, як компанія готувалася до повномасштабної війни, які дії виконувала в перші дні вторгнення, як піклувалася про спеціалістів і про замовників і які неймовірні проєкти вдалося зробити спільноті Infopulse цьогоріч. Короткий огляд вмісту звіту – у 1,5-хвилинному відео, а більше деталей – за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: