fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ІА «АПК-Інформ» запрошує на конференцію VegOils&Meals Trade в Іспанії!

03/ 05/ 2024
  ІА «АПК-Інформ» запрошує на конференцію VegOils&Meals Trade в Іспанії! Міжнародна конференція традиційно буде присвячена ринку олійних та продуктів переробки в ЄС з акцентом на преміальні рослинні олії. Захід відбудеться 14 червня в м. Севілья, Іспанія. РЕЄСТРАЦІЯ НОВІ ПРОДОВОЛЬЧІ ТА ЛОГІСТИЧНІ ВИКЛИКИ ПОТРЕБУЮТЬ СУЧАСНИХ ТА СМІЛИВИХ РІШЕНЬ! Іспанія – це один з ключових гравців на олійному ринку в Західній Європі та місце, де перетинаються важливі торговельні шляхи між Західною Європою, Північною Африкою, країнами Близького Сходу та Латинської Америки. Крім того, Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%). В сезоні-2023/24 Іспанія стала четвертим за величиною імпортером української соняшникової олії серед країн ЄС (частка 10%; +64% до показника аналогічного  періоду попереднього сезону), зокрема, стала другим за величиною покупцем високоолеїнової соняшникової олії у загальному рейтингу країн з часткою 17%. Також на Іспанію припадає до 7% в загальному експорті українських шротів олійних культур до ЄС, зокрема, країна стала другим за величиною імпортером українського ріпакового шроту в 2023/24 МР. Тому однією з важливих частин програми стане обговорення особливостей постачання рослинних олій та шротів причорноморського походження на ринки Західної Європи та їх споживання. ОСНОВНІ ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЇ Перспективи виробництва олійних в світі, зокрема в ЄС та Причорноморському регіоні в 2024/25 МР Глобальні тренди світового ринку рослинних олій: підсумки 2023/24 МР та прогнози на 2024/25 МР Логістика як один з основних викликів для аграрного ринку, що набуває світового масштабу Європейський ринок рослинних олій: основні гравці, виробництво, споживання Ринок соняшникової олії: тенденції та особливості 2023/24 МР, конкуренція з боку соєвої олії Європейський ринок преміальних рослинних олій: особливості сегменту оливкової та високоолеїнової олій, вектор розвитку, імпорт сировини Латинська Америка як ключовий постачальник олійної сировини Ринок шротів: особливості споживання, збільшення імпорту Ринок біопалива: ключові тенденції, основні гравці, перспективи сегменту Вимоги з якості до ключових товарів олійного сектору, що постачаються на ринок ЄС: погляд експерта Зелений курс в АПК: тренди та перспективи Євроінтеграція України як ключового гравця на світовому аграрному ринку Цільова аудиторія заходу: переробники олійних культур; трейдери; агрохолдинги; галузеві організації; провідні вітчизняні та міжнародні аграрні експерти; виробники обладнання; основні експортери і споживачі олійних та продуктів переробки; представники наукових організацій. Мова конференції – англійська. Детальну інформацію про умови участі, спонсорство та виступ з доповіддю ви можете отримати в оргкомітеті конференції.

ІА «АПК-Інформ» запрошує на конференцію VegOils&Meals Trade в Іспанії!

Міжнародна конференція традиційно буде присвячена ринку олійних та продуктів переробки в ЄС з акцентом на преміальні рослинні олії.

Захід відбудеться 14 червня в м. Севілья, Іспанія.

РЕЄСТРАЦІЯ


НОВІ ПРОДОВОЛЬЧІ ТА ЛОГІСТИЧНІ ВИКЛИКИ ПОТРЕБУЮТЬ СУЧАСНИХ ТА СМІЛИВИХ РІШЕНЬ!

Іспанія – це один з ключових гравців на олійному ринку в Західній Європі та місце, де перетинаються важливі торговельні шляхи між Західною Європою, Північною Африкою, країнами Близького Сходу та Латинської Америки.

Крім того, Іспанія – один з найбільших імпортерів серед країн Євросоюзу соєвих бобів (частка 27%), шротів (14%) та рослинних олій (22%).

В сезоні-2023/24 Іспанія стала четвертим за величиною імпортером української соняшникової олії серед країн ЄС (частка 10%; +64% до показника аналогічного  періоду попереднього сезону), зокрема, стала другим за величиною покупцем високоолеїнової соняшникової олії у загальному рейтингу країн з часткою 17%.

Також на Іспанію припадає до 7% в загальному експорті українських шротів олійних культур до ЄС, зокрема, країна стала другим за величиною імпортером українського ріпакового шроту в 2023/24 МР.

Тому однією з важливих частин програми стане обговорення особливостей постачання рослинних олій та шротів причорноморського походження на ринки Західної Європи та їх споживання.


ОСНОВНІ ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

  • Перспективи виробництва олійних в світі, зокрема в ЄС та Причорноморському регіоні в 2024/25 МР
  • Глобальні тренди світового ринку рослинних олій: підсумки 2023/24 МР та прогнози на 2024/25 МР
  • Логістика як один з основних викликів для аграрного ринку, що набуває світового масштабу
  • Європейський ринок рослинних олій: основні гравці, виробництво, споживання
  • Ринок соняшникової олії: тенденції та особливості 2023/24 МР, конкуренція з боку соєвої олії
  • Європейський ринок преміальних рослинних олій: особливості сегменту оливкової та високоолеїнової олій, вектор розвитку, імпорт сировини
  • Латинська Америка як ключовий постачальник олійної сировини
  • Ринок шротів: особливості споживання, збільшення імпорту
  • Ринок біопалива: ключові тенденції, основні гравці, перспективи сегменту
  • Вимоги з якості до ключових товарів олійного сектору, що постачаються на ринок ЄС: погляд експерта
  • Зелений курс в АПК: тренди та перспективи
  • Євроінтеграція України як ключового гравця на світовому аграрному ринку

Цільова аудиторія заходу: переробники олійних культур; трейдери; агрохолдинги; галузеві організації; провідні вітчизняні та міжнародні аграрні експерти; виробники обладнання; основні експортери і споживачі олійних та продуктів переробки; представники наукових організацій.

Мова конференції – англійська.


Детальну інформацію про умови участі, спонсорство та виступ з доповіддю ви можете отримати в оргкомітеті конференції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: