fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Засідання Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі

  • Дата: 11/03/2020
  • Мова: українська, російська
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Тeма:«7 відтінків пластику та наслідки від його використання»
Місце проведення:

Офіс Асоціації в Одесі, пров. Топольського, буд. 4А, офіс 126

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Засідання Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі. Дата: 11 березня2020. Час: 16:00 18:00. Мова: українська, російська. Тeма: «7 відтінків пластику та наслідки від його використання». Місце проведення: Офіс Асоціації в Одесі, пров. Топольського, буд. 4А, офіс 126. Величезну нішу в сучасному світі займають пластмаси або пластики.  Проте мало хто знає, яку шкоду вони завдають людському організму і навколишньому середовищу. Багато видів пластмас є токсичними і тому, їх ні в якому разі не можна використовувати в якості упаковок для харчових продуктів і дитячих іграшок.  Забруднення полімерами вже призвело до формування величезної кількості легальних і нелегальних звалищ та утворення великих сміттєвих плям в океанах. Про дану екологічну катастрафу необхідно знати все, аби захистити себе та природу від себе! Приходьте на зустріч і дізнайтеся: Що таке пластик та мікропластик?  Навіщо нам знати про 7 типів маркувань пластмас? Який період розкладання полімерів? Що таке ресайклінг і чому це важливо? Як в Україні вирішують питання з пластиком? Все про ЗУ «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Біопластик - міф чи реальність? Спікери. Оксана Скляренко. Комерційний директор Екоресурс. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Європейська Бізнес Асоціація. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Величезну нішу в сучасному світі займають пластмаси або пластики.  Проте мало хто знає, яку шкоду вони завдають людському організму і навколишньому середовищу. Багато видів пластмас є токсичними і тому, їх ні в якому разі не можна використовувати в якості упаковок для харчових продуктів і дитячих іграшок. 
Забруднення полімерами вже призвело до формування величезної кількості легальних і нелегальних звалищ та утворення великих сміттєвих плям в океанах. Про дану екологічну катастрафу необхідно знати все, аби захистити себе та природу від себе!

Приходьте на зустріч і дізнайтеся:

  • Що таке пластик та мікропластик? 
  • Навіщо нам знати про 7 типів маркувань пластмас?
  • Який період розкладання полімерів?
  • Що таке ресайклінг і чому це важливо?
  • Як в Україні вирішують питання з пластиком? Все про ЗУ «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України».
  • Біопластик – міф чи реальність?

Спікери

1 / 1
Оксана Скляренко
Комерційний директор "Екоресурс"
Оксана Скляренко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Європейська Бізнес Асоціація

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: