fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Ольгою Піщанською, Головою Антимонопольного комітету України

  • Дата: 08/12/2020
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 10:30 - 12:00
Місце проведення:

Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Ольгою Піщанською, Головою Антимонопольного комітету України. Дата: 08 грудня2020. Час: 10:30 12:00. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Місце проведення: Zoom. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Ольгою Піщанською, Головою Антимонопольного комітету України. Ця онлайн зустріч запланована на 8 грудня о 10:30 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Під час зустрічі ми обговоримо плани та пріоритети роботи Антимонопольного комітету України на найближчий час. Також розглянемо низку питань щодо захисту економічної конкуренції, зокрема: Проєкт Постанови КМУ про державне регулювання цін на певні групи товарів; Ставка портових та корабельних зборів у морському порту «Південний»; Зобовязання Укрзалізниці щодо Єдиного Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом та інше. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0 (67) 218-09-04.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на загальну зустріч з Ольгою Піщанською, Головою Антимонопольного комітету України.

Ця онлайн зустріч запланована на 8 грудня о 10:30 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Під час зустрічі ми обговоримо плани та пріоритети роботи Антимонопольного комітету України на найближчий час. Також розглянемо низку питань щодо захисту економічної конкуренції, зокрема:

  • Проєкт Постанови КМУ про державне регулювання цін на певні групи товарів;
  • Ставка портових та корабельних зборів у морському порту «Південний»;
  • Зобов’язання Укрзалізниці щодо Єдиного Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом та інше.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0 (67) 218-09-04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: