fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Олексієм Любченком, Першим віцепрем’єр-міністром України – Міністром економіки України

  • Дата: 03/08/2021 (ВТ)
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 15:00 - 16:30
Місце проведення:

Zoom.us

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Олексієм Любченком, Першим віцепрем’єр-міністром України – Міністром економіки України. Дата: 03 серпня2021. Час: 15:00 16:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Місце проведення: Zoom.us. Які стимули заплановано на найближчий рік для зростання та розвитку економіки? Чи є план залучення нових інвесторів та інвестицій в країну? Яким чином планується перерозподіл функціоналу між Мінекономіки та Мінагро та яке бачення щодо подальшої роботи Держпродспоживслужби? Чи враховувались Мінекономіки додаткові надходження від законопроєкту №5600 для розрахунку основних макроекономічних показників (ВВП, доходи загального та місцевих бюджетів, рівень безробіття, тощо)? Про це буде йти мова 3 серпня в рамках загальної зустрічі Європейської Бізнес Асоціації з Олексієм Любченком, Міністром економіки та Першим віцепремєр-міністром України. Крім того, ми поговоримо про індустріальні питання задля покращення економічного розвитку країни: Необхідність створення цивілізованих правил онлайн торгівлі. Необхідність спрощення процедури отримання ліцензій на імпорт/експорт товарів, що місять фторовані парникові гази. Необхідність скасування постанов Уряду щодо цінового регулювання бензину та дизельного палива. Необхідність оновлення порядку обчислення середньої заробітної плати. Важливість боротьби з тіньовою економікою, зокрема, «сірим» ринком зерна, тощо. Ситуацію зі зростанням ціни на цукор в Україні та можливі варіанти вирішення, тощо.   Запрошуємо представників від бізнесу до участі! Зустріч пройде в онлайн форматі. Час проведення: 3 серпня, 15.00-16.30. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0672180904.

Які стимули заплановано на найближчий рік для зростання та розвитку економіки? Чи є план залучення нових інвесторів та інвестицій в країну? Яким чином планується перерозподіл функціоналу між Мінекономіки та Мінагро та яке бачення щодо подальшої роботи Держпродспоживслужби? Чи враховувались Мінекономіки додаткові надходження від законопроєкту №5600 для розрахунку основних макроекономічних показників (ВВП, доходи загального та місцевих бюджетів, рівень безробіття, тощо)?

Про це буде йти мова 3 серпня в рамках загальної зустрічі Європейської Бізнес Асоціації з Олексієм Любченком, Міністром економіки та Першим віцепрем’єр-міністром України.

Крім того, ми поговоримо про індустріальні питання задля покращення економічного розвитку країни:

  • Необхідність створення цивілізованих правил онлайн торгівлі.
  • Необхідність спрощення процедури отримання ліцензій на імпорт/експорт товарів, що місять фторовані парникові гази.
  • Необхідність скасування постанов Уряду щодо цінового регулювання бензину та дизельного палива.
  • Необхідність оновлення порядку обчислення середньої заробітної плати.
  • Важливість боротьби з тіньовою економікою, зокрема, «сірим» ринком зерна, тощо.
  • Ситуацію зі зростанням ціни на цукор в Україні та можливі варіанти вирішення, тощо.

 

Запрошуємо представників від бізнесу до участі! Зустріч пройде в онлайн форматі.

Час проведення: 3 серпня, 15.00-16.30.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
0672180904
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: