fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертна дискусія: Співпраця HR&Маркетингу заради впізнаваності бренду

  • Дата: 25/09/2019 (СР)
  • Час: 16:30 - 19:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертна дискусія: Співпраця HR&Маркетингу заради впізнаваності бренду. Дата: 25 вересня2019. Час: 16:30 19:00. Запрошуємо вас на експертну дискусію Асоціації на тему Співпраця HR&Маркетингу заради впізнаваності бренду. Зустріч відбудеться 25 вересня, з 17.00 до 19.00 (реєстрація з 16.30) в офісі Кредобанку за адресою вул. Цехова, 1 (орієнтир – ТЦ Форум Львів). Експерти зустрічі: Олена Скиба, HR Директор Кредобанку. Олена розповість про взаємозвязок маркетингу та HR, які основні інструменти запозичили сучасні HR з маркетингу та з якою метою. Христина Макулович, керівник відділу інформації та маркетингу Українського Католицького Університету. Христина поділиться досвідом, як команда компанії може стати потужним інструментом у вихованні лояльності до компанії. Тема Христини - Плюшки. net або таємниці мережі внутрішніх комунікацій. Зеновій Павлюк, менеджер з побудови бренду роботодавця SoftServe. Зеновій розповість, які інструменти маркетингу може використовувати HR у взаємодії з потенційними кандидатами. Формат зустрічі передбачає короткі виступи та публічну дискусію, тому готуйте влучні запитання :) Для чого варто прийти на зустріч? Отримати порцію нових інструментів HR маркетингу або по-новому подивитися на існуючі. Розібратися для чого потрібен вашій компанії HR маркетинг і як залучати команду до формування HR бренду. Отримати відповіді на запитання з теми, які вас зараз турбують. Познайомитися з експертами та учасниками зустрічі. Відпочити від робочих задач і вийти за межі робочого потоку, щоб подивитися на ситуацію з нової сторони. Участь у зустрічі безкоштовна за попередньою реєстрацією через сайт для членів Асоціації та за особистим запрошенням команди Асоціації та спікерів – для нечленів.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Легка. E-mail [email protected].

Запрошуємо вас на експертну дискусію Асоціації на тему “Співпраця HR&Маркетингу заради впізнаваності бренду”.

Зустріч відбудеться 25 вересня, з 17.00 до 19.00 (реєстрація з 16.30) в офісі “Кредобанку” за адресою вул. Цехова, 1 (орієнтир – ТЦ “Форум Львів”).

Експерти зустрічі:

  1. Олена Скиба, HR Директор Кредобанку. Олена розповість про взаємозв’язок маркетингу та HR, які основні інструменти запозичили сучасні HR з маркетингу та з якою метою.
  2. Христина Макулович, керівник відділу інформації та маркетингу Українського Католицького Університету. Христина поділиться досвідом, як команда компанії може стати потужним інструментом у вихованні лояльності до компанії. Тема Христини – “Плюшки. net або таємниці мережі внутрішніх комунікацій”.
  3. Зеновій Павлюк, менеджер з побудови бренду роботодавця SoftServe. Зеновій розповість, які інструменти маркетингу може використовувати HR у взаємодії з потенційними кандидатами.

Формат зустрічі передбачає короткі виступи та публічну дискусію, тому готуйте влучні запитання 🙂

Для чого варто прийти на зустріч?

  1. Отримати порцію нових інструментів HR маркетингу або по-новому подивитися на існуючі.
  2. Розібратися для чого потрібен вашій компанії HR маркетинг і як залучати команду до формування HR бренду.
  3. Отримати відповіді на запитання з теми, які вас зараз турбують.
  4. Познайомитися з експертами та учасниками зустрічі.
  5. Відпочити від робочих задач і вийти за межі робочого потоку, щоб подивитися на ситуацію з нової сторони.

Участь у зустрічі безкоштовна за попередньою реєстрацією через сайт для членів Асоціації та за особистим запрошенням команди Асоціації та спікерів – для нечленів.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Легка

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: