fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кредобанк

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

KredoBank — український банк, заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України. На 100% належить фінансовій групі PKO Bank Polski — найбільшій фінансовій інституції Польщі та одній з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи.

Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Кредобанк присутній у 22 областях України і у Києві та пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України.

Мережа відділень — 67 відділень

Фізичних осіб — 605 000

Юридичних осіб — 57 000

Кредобанк — правильний банк

Стратегія банку визначає, що Кредобанк будує вартість на основі довготривалих відносин із задоволеними клієнтами та ентузіазму працівників. Це стало основою для створення концепції правильного банкінгу. У банківській сфері купа хитрощів і зірочок. Усі тільки й розказують про любов до клієнта замість того, щоб зробити нормально — правильно. Кредобанк вирішив взяти на себе цю роль — першого правильного банку, який знає та робить правильно. Банківські картки та послуги — правильні, бо в них закладені прості правильні умови без зайвих прихованих сенсів і нюансів.

Місія Кредобанку: Ми є надійним фінансовим партнером для наших клієнтів і привабливим роботодавцем для наших працівників.

Цінності банку

  • Довіра
  • Задоволеність клієнта
  • Постійне вдосконалення
  • Підприємливість

Банк активно кредитує роздрібних клієнтів, малий і середній бізнес та корпорації, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Крім того Кредобанк пропонує надійні депозитні продукти. Флагманськими продуктами Кредобанку є Правильна картка для роздрібних клієнтів та Craft Banking для преміальних клієнтів. Банк активно бере участь у низці державних та міжнародних програм, які дозволяють бізнесу залучати фінансування на вигідних умовах.

Основні показники АТ «КРЕДОБАНК» станом на 01.07.2023 р.:

  • Чисті активи — 45 660,4 млн.грн
  • Кредитний портфель (брутто) — 14 547,8 млн.грн
  • Кошти фізичних осіб — 13 485,2 млн.грн
  • Кошти юридичних осіб — 25 830,1 млн.грн
  • Статутний капітал — 2 249,0 млн.грн
  • Прибуток — 914,8 млн.грн

Інформація

Повна назва: Акціонерне товариство «Кредобанк»

Ліцензія: № 43 від 11.10.2011 року

Структура власності: PKO Bank Polski SA — 100%

Голова Правління: Єжи Яцек Шугаєв

Головний офіс: 79 026, Львів, вул. Сахарова, 78

Телефони гарячої лінії: 0−800−500−850, 0−800−600−850, +38 (032) 240-06-00

Email: [email protected]

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: