fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кредобанк посів друге місце у рейтингу надійності депозитів агентства «Стандарт-Рейтинг» та отримав відзнаку премії iBuild.Ua

15/ 12/ 2020
  Кредобанк зберігає лідерські позиції у рейтингах експертних спільнот України. Банк знову посів друге місце у рейтингу надійності банківських депозитів за версією рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг», а також переміг у номінації «Доступний кредит» VIII Всеукраїнської будівельної премії «Ibuild 2020». Рейтинг надійності депозитів українських банків складено на підставі публічної інформації про роботу банків та їхньої фінансової звітності за підсумками перших дев’яти місяців 2020 року. Оцінка відбувалася за моделлю CAMEL. Під час оцінки враховувалися капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності. При визначенні місця в рейтингу аналітики агентства врахували те, що частка непрацюючих кредитів (NPL) у портфелі банку є однією з найнижчих у секторі – 7,3% та за 9 місяців 2020 року скоротилася на 1,72 процентних пункти. VIII Всеукраїнська будівельна премія «Ibuild-2020» — головна будівельна премія України, яку заснувала та щорічно проводить Конфедерація будівельників України. В номінації «Доступний кредит» були відзначені іпотечні програми банку, які дозволяють отримати кредит на купівлю житла за ставкою від 8% річних на перший рік. «Стабільна позиція Кредобанку  в рейтингу надійності банківських депозитів об’єктивно підтверджує високу надійність Кредобанку як частини міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski та його успішну діяльність на ринку в 2020 році, незважаючи на складні умови. Нагороди ж за банківські продукти підтверджують їхні вигідні умови та привабливість для клієнтів», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. У грудні 2020 року Кредобанк отримав ще дві відзнаки експертної спільноти – банк переміг у номінації «Фінанси» Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019», який щорічно проводить Асоціація платників податків України, а також посів п’яте місце у ренкінгу фінансової надійності банків України від системи моніторингу контрагентів YouControl. Довідка: АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.). «КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». Прес-служба АТ «Кредобанк»

Кредобанк зберігає лідерські позиції у рейтингах експертних спільнот України. Банк знову посів друге місце у рейтингу надійності банківських депозитів за версією рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг», а також переміг у номінації «Доступний кредит» VIII Всеукраїнської будівельної премії «Ibuild 2020».

Рейтинг надійності депозитів українських банків складено на підставі публічної інформації про роботу банків та їхньої фінансової звітності за підсумками перших дев’яти місяців 2020 року. Оцінка відбувалася за моделлю CAMEL. Під час оцінки враховувалися капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності. При визначенні місця в рейтингу аналітики агентства врахували те, що частка непрацюючих кредитів (NPL) у портфелі банку є однією з найнижчих у секторі – 7,3% та за 9 місяців 2020 року скоротилася на 1,72 процентних пункти.

VIII Всеукраїнська будівельна премія «Ibuild-2020» — головна будівельна премія України, яку заснувала та щорічно проводить Конфедерація будівельників України. В номінації «Доступний кредит» були відзначені іпотечні програми банку, які дозволяють отримати кредит на купівлю житла за ставкою від 8% річних на перший рік.

«Стабільна позиція Кредобанку  в рейтингу надійності банківських депозитів об’єктивно підтверджує високу надійність Кредобанку як частини міжнародної фінансової групи PKO Bank Polski та його успішну діяльність на ринку в 2020 році, незважаючи на складні умови. Нагороди ж за банківські продукти підтверджують їхні вигідні умови та привабливість для клієнтів»,  говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

У грудні 2020 року Кредобанк отримав ще дві відзнаки експертної спільноти – банк переміг у номінації «Фінанси» Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019», який щорічно проводить Асоціація платників податків України, а також посів п’яте місце у ренкінгу фінансової надійності банків України від системи моніторингу контрагентів YouControl.

Довідка:

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

«КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Прес-служба АТ «Кредобанк»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: