fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Ecтет-клуб у Харкові: авторська лекція Олени Єлагіної “Гострі грані буття або любов по-харківські”

  • Дата: 13/08/2019 (ВТ)
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Конференц-зал SigmaBleyzer, вул. Сумська, 49, 5 пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Ecтет-клуб у Харкові: авторська лекція Олени Єлагіної “Гострі грані буття або любов по-харківські”. Дата: 13 серпня2019. Час: 17:00 19:00. Місце проведення: Конференц-зал SigmaBleyzer, вул. Сумська, 49, 5 пов.. Ми зустрінемося, щоб поговорити про Харків…, про тонкі почуття та романтичні сюжети, які лягли візерунком на ‘тканину’ історії нашого міста, починаючи з XVIII століття і до часів постдекаданса. Що робив булгаковський Воланд на розі Дівочої і Черноглазівської, щоб увести дружину автора Трьох Товстунів. Яка вона, харківська любов Вертинського, що дала життя його віршам, романсам і всесвітньо відомому Будинку мод. Хто така Валентина, і що за лист надихнув партійного діяча побудувати на її честь найромантичніший памятник міста.  І, звичайно, поезія на століття, яка народилася завдяки сестрам-харківянкам - музам всіх футуристів - від Маяковського до Хлєбнікова. Разом з Оленою згадаємо романтичні історії, курйози, драми, які згодом перетворилися на харківські легенди, і ті любовні сюжети нашого міста, що стали фактологічною основою світової класики. Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.Спікери. Олена Єлагіна. Історіограф, екскурсовод, директорка садиби-музею Українська хата. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 057 716 00 50.

Ми зустрінемося, щоб поговорити про Харків…, про тонкі почуття та романтичні сюжети, які лягли візерунком на ‘тканину’ історії нашого міста, починаючи з XVIII століття і до часів постдекаданса. Що робив булгаковський Воланд на розі Дівочої і Черноглазівської, щоб увести дружину автора “Трьох Товстунів”. Яка вона, харківська любов Вертинського, що дала життя його віршам, романсам і всесвітньо відомому Будинку мод. Хто така Валентина, і що за лист надихнув партійного діяча побудувати на її честь найромантичніший пам’ятник міста.  І, звичайно, поезія на століття, яка народилася завдяки сестрам-харків’янкам – музам всіх футуристів – від Маяковського до Хлєбнікова.

Разом з Оленою згадаємо романтичні історії, курйози, драми, які згодом перетворилися на харківські легенди, і ті любовні сюжети нашого міста, що стали фактологічною основою світової класики.

Запрошуються члени Асоціації за попередньою реєстрацією.

Спікери

1 / 1
Олена Єлагіна
Історіограф, екскурсовод, директорка садиби-музею "Українська хата"
Олена Єлагіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
057 716 00 50
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: