fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA Women’s Club meeting with Lera Borodina

03/ 12/ 2018
    Що може змусити сказати клієнту «Вибачте, але, можливо, ми вам не підходимо» та яким буде майбутнє ринку краси в Україні та світі. Про це говорили на Жіночому клубі European Business Association з Лерою Бородіною. Лера Бородіна – засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look!, співзасновниця світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стору корейських брендів SO DODO, засновниця магазину подарунків Lavla.com.ua та освітнього проекту Big Plans Club. Завдяки Лері ми зазирнули за лаштунки бюті-індустрії, дізнались, в чому полягає магія жіночого бізнесу та чому турбота важливіша за знижки 👗 Щиро дякуємо за постійну допомогу нашим партнерам: 2Amovers, Argus Group of Companies, Coca-Cola Ukraine та окремо дякуємо нашій гостинній локації - Radisson Blu Hotel, Kyiv, яка не тільки приймала захід, але і дала можливість всім бажаючим відвідати оновлені поверхи.
01/

 

Що може змусити сказати клієнту «Вибачте, але, можливо, ми вам не підходимо» та яким буде майбутнє ринку краси в Україні та світі. Про це говорили на Жіночому клубі European Business Association з Лерою Бородіною.

Лера Бородіна – засновниця сервісу оренди суконь Oh My Look!, співзасновниця світової мережі бьюті-барів G.Bar, концепт-стору корейських брендів SO DODO, засновниця магазину подарунків Lavla.com.ua та освітнього проекту Big Plans Club. Завдяки Лері ми зазирнули за лаштунки б’юті-індустрії, дізнались, в чому полягає магія жіночого бізнесу та чому турбота важливіша за знижки 👗

Щиро дякуємо за постійну допомогу нашим партнерам: 2Amovers, Argus Group of Companies, Coca-Cola Ukraine та окремо дякуємо нашій гостинній локації – Radisson Blu Hotel, Kyiv, яка не тільки приймала захід, але і дала можливість всім бажаючим відвідати оновлені поверхи.

Speakers

1 / 1
Lera Borodina
The founder of the dress rental service Oh My Look!, co-founder of the global beauty-bars network G.Bar, the Korean brand concept store SO DODO, the founder of the gift shop Lavla and the educational project Big Plans Club
Lera Borodina

Partners

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: