fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting with Volodymyr Lapa, Head of the State Service for Food Safety and Consumer Protection

14/ 03/ 2018
    Відбулася зустріч Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та представників Комітету зернових та олійних культур Європейської бізнес асоціації. Участь у зустрічі також взяв заступник начальника Управління фітосанітарної безпеки – начальник відділу карантину рослин Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби Вадим Чайковський. Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан експорту зернових та фітосанітарні вимоги країн-партнерів у міжнародній торгівлі. Як наголосив Володимир Лапа, Україна є одним із провідних експортерів в світі сільськогосподарської продукції. Щорічний експорт зернових і олійних культур становить близько 40 млн. тонн. Експорт з України зерна пшениці в 2016-2017 маркетинговому році становив понад 17,5 млн тонн. При цьому Індонезія в системі експорту пшениці з України посідала 4 місце – понад 1,6 млн тонн (9%). Водночас у 2017-2018 маркетинговому році Індонезія займає 1 місце в статистиці експорту пшениці з України, що становить понад 1 млн. тонн. У свою чергу Вадим Чайковський зауважив, що при формуванні експортних партій рослин та продуктів рослинного походження потрібно дотримуватись фітосанітарних вимог країн-партнерів України у міжнародній торгівлі. Де це необхідно, зауважив Вадим Чайковський, потрібно встановлювати вільні ділянки від шкідливих організмів та готуватись для  щорічного обстеження с/г культур для експорту до Китайської Народної Республіки. Зокрема, обговорювались питання процедури проведення обстеження сільськогосподарських культур в період вегетації та встановлення вільних ділянок виробництва від шкідливих організмів, а також логістики із вільних зон. Під час зустрічі Держпродспоживслужба надала інформацію про вимоги країн-партнерів у встановленні вільних ділянок від шкідливих організмів в період вегетації с/г культур. Крім того, сторони обговорили проект фітосанітарних вимог для експорту української пшениці до Індонезії, який заплановано підписати в квітні поточного року. Члени бізнес-асоціацій зобов’язались ознайомитись з текстом протоколу та надати свої коментарі. Учасники зустрічі також зупинилися на перспективах на 2018 рік щодо відкриття експорту української пшениці до Китаю і В’єтнаму та лібералізації експорту до Індонезії, а також програми візиту представників національних організацій захисту рослин. Представники бізнес-асоціацій запропонували взяти активну участь у вищезазначених заходах. Джерело: Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
01/

 

Відбулася зустріч Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та представників Комітету зернових та олійних культур Європейської бізнес асоціації. Участь у зустрічі також взяв заступник начальника Управління фітосанітарної безпеки – начальник відділу карантину рослин Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби Вадим Чайковський.

Під час зустрічі сторони обговорили поточний стан експорту зернових та фітосанітарні вимоги країн-партнерів у міжнародній торгівлі.

Як наголосив Володимир Лапа, Україна є одним із провідних експортерів в світі сільськогосподарської продукції. Щорічний експорт зернових і олійних культур становить близько 40 млн. тонн.

Експорт з України зерна пшениці в 2016-2017 маркетинговому році становив понад 17,5 млн тонн. При цьому Індонезія в системі експорту пшениці з України посідала 4 місце – понад 1,6 млн тонн (9%). Водночас у 2017-2018 маркетинговому році Індонезія займає 1 місце в статистиці експорту пшениці з України, що становить понад 1 млн. тонн.

У свою чергу Вадим Чайковський зауважив, що при формуванні експортних партій рослин та продуктів рослинного походження потрібно дотримуватись фітосанітарних вимог країн-партнерів України у міжнародній торгівлі. Де це необхідно, зауважив Вадим Чайковський, потрібно встановлювати вільні ділянки від шкідливих організмів та готуватись для  щорічного обстеження с/г культур для експорту до Китайської Народної Республіки.

Зокрема, обговорювались питання процедури проведення обстеження сільськогосподарських культур в період вегетації та встановлення вільних ділянок виробництва від шкідливих організмів, а також логістики із вільних зон.

Під час зустрічі Держпродспоживслужба надала інформацію про вимоги країн-партнерів у встановленні вільних ділянок від шкідливих організмів в період вегетації с/г культур.

Крім того, сторони обговорили проект фітосанітарних вимог для експорту української пшениці до Індонезії, який заплановано підписати в квітні поточного року. Члени бізнес-асоціацій зобов’язались ознайомитись з текстом протоколу та надати свої коментарі.

Учасники зустрічі також зупинилися на перспективах на 2018 рік щодо відкриття експорту української пшениці до Китаю і В’єтнаму та лібералізації експорту до Індонезії, а також програми візиту представників національних організацій захисту рослин.

Представники бізнес-асоціацій запропонували взяти активну участь у вищезазначених заходах.

Джерело: Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: