fbpx

Meeting with the Minister of Infrastructure and Director of the International airport “Boryspil”

17/ 01/ 2019
    На зустрічі із Міністром інфраструктури України - паном Володимиром Омеляном та директором міжнародного аеропорту«Бориспіль» - паном Павлом Рябікіном компанії-члени Асоціації у обговорили проблему затримок у роботі вантажного терміналу Борисполю та логістичні проблеми вантажного терміналу, які суттєво уповільнюють розвиток вантажних авіаперевезень в Україні.  Міністр зазначив, що дану проблему планується вирішити шляхом створення нового повноцінного вантажного хабу та залучення приватних інвестицій, однак такі зміни не варто очікувати раніше 2023 року, оскільки процес є довготривалим. За словами Павла Рябікіна, для того, щоб вже на даний момент покращити логістичні умови вантажного терміналу доцільно залучати аутсорсингові компанії, покращувати умови вже існуючого терміналу (початок будівельних робіт заплановано навесні цього року).  За результатами зустрічі Міністерство інфраструктури України та керівництвом Бориспіля було підтримано ініціативу компаній-членів Асоціації розробити порядок, який дозволить використовувати прилеглі до аеропорту приміщення як додаткові вантажні термінали. На базі Асоціації буде створено робочу групу, щоб відпрацювати відповідний механізм роботи.  Дякуємо усім учасникам зустрічі за увагу та бажання розвивати вантажні авіаперевезення в Україні!
01/

 

На зустрічі із Міністром інфраструктури України – паном Володимиром Омеляном та директором міжнародного аеропорту«Бориспіль» – паном Павлом Рябікіном компанії-члени Асоціації у обговорили проблему затримок у роботі вантажного терміналу Борисполю та логістичні проблеми вантажного терміналу, які суттєво уповільнюють розвиток вантажних авіаперевезень в Україні. 

Міністр зазначив, що дану проблему планується вирішити шляхом створення нового повноцінного вантажного хабу та залучення приватних інвестицій, однак такі зміни не варто очікувати раніше 2023 року, оскільки процес є довготривалим. За словами Павла Рябікіна, для того, щоб вже на даний момент покращити логістичні умови вантажного терміналу доцільно залучати аутсорсингові компанії, покращувати умови вже існуючого терміналу (початок будівельних робіт заплановано навесні цього року). 

За результатами зустрічі Міністерство інфраструктури України та керівництвом Бориспіля було підтримано ініціативу компаній-членів Асоціації розробити порядок, який дозволить використовувати прилеглі до аеропорту приміщення як додаткові вантажні термінали. На базі Асоціації буде створено робочу групу, щоб відпрацювати відповідний механізм роботи. 

Дякуємо усім учасникам зустрічі за увагу та бажання розвивати вантажні авіаперевезення в Україні!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks
0 Shares

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: