fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting with the Minister of Finance of Ukraine Oleksandr Danyliuk

02/ 04/ 2018
    Європейська Бізнес Асоціація зустрілася з Міністром фінансів України Олександром Данилюком, щоб поговорити про актуальний стан справ та хід реформ у фінансовій сфері та адресувати проблемні питання, що знаходяться у компетенції Міністерства. Ми були раді почути думку міністра стосовно динаміки інвестиційного клімату та ходу реформ в Україні та обговорити важливі питання для бізнесу – перспективи впровадження податку на виведений капітал, Служба фінансових розслідувань чи Національне бюро фінансової безпеки, майбутнє співпраці України та МВФ та яка динаміка реформ для цього потрібна, основні макроекономічні показники та перспективи економічного зростання. На зустрічі з Міністром фінансів ми також обговорили перспективи запровадження податку на виведений капітал, створення служби фінансових розслідувань та можливості протидії контрабанді в різних секторах економіки. За результатами зустрічі з Міністром фінансів було направлено звернення стосовно проблеми з реєстрацією ПДВ накладних та розрахунків коригування. Зараз працює спільна робоча група по спрощенню податкової звітності при Мінфіні. Координатор податкового комітету приймає активну участь у цій групі. До того ж, у Міністерстві розповіли про запуск нової дискусійної платформи - Policy Talks – та запросили бізнес до діалогу. Асоціація вдячна Міністерству за регулярні зустрічі з бізнесом та змістовну співпрацю.
01/

 

Європейська Бізнес Асоціація зустрілася з Міністром фінансів України Олександром Данилюком, щоб поговорити про актуальний стан справ та хід реформ у фінансовій сфері та адресувати проблемні питання, що знаходяться у компетенції Міністерства.

Ми були раді почути думку міністра стосовно динаміки інвестиційного клімату та ходу реформ в Україні та обговорити важливі питання для бізнесу – перспективи впровадження податку на виведений капітал, Служба фінансових розслідувань чи Національне бюро фінансової безпеки, майбутнє співпраці України та МВФ та яка динаміка реформ для цього потрібна, основні макроекономічні показники та перспективи економічного зростання.

На зустрічі з Міністром фінансів ми також обговорили перспективи запровадження податку на виведений капітал, створення служби фінансових розслідувань та можливості протидії контрабанді в різних секторах економіки. За результатами зустрічі з Міністром фінансів було направлено звернення стосовно проблеми з реєстрацією ПДВ накладних та розрахунків коригування. Зараз працює спільна робоча група по спрощенню податкової звітності при Мінфіні. Координатор податкового комітету приймає активну участь у цій групі.

До того ж, у Міністерстві розповіли про запуск нової дискусійної платформи – Policy Talks – та запросили бізнес до діалогу.

Асоціація вдячна Міністерству за регулярні зустрічі з бізнесом та змістовну співпрацю.

Reports and photo galleries

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: