fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Meeting with the management and experts of the State Production and Consumer Service

06/ 09/ 2023
  Компанії Харчового комітету Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з керівництвом та експертами Держпродспоживслужби. Під час зустрічі учасники обговорили актуальні для бізнесу питання ветеринарних сертифікатів для імпорту, лабораторних досліджень, ветеринарного контролю, органічної продукції, диджиталізації процесів, експорту с/г продукції до КНР, заборону на імпорт салатів із Іспанії, заборони у контексті АЧС, повідомлення RASFF, а також інші питання регулювання харчової галузі. Дякуємо Держпродспоживслужбі за постіний конструктивний діалог з Асоціацією!

Компанії Харчового комітету Європейської Бізнес Асоціації провели зустріч з керівництвом та експертами Держпродспоживслужби.

Під час зустрічі учасники обговорили актуальні для бізнесу питання ветеринарних сертифікатів для імпорту, лабораторних досліджень, ветеринарного контролю, органічної продукції, диджиталізації процесів, експорту с/г продукції до КНР, заборону на імпорт салатів із Іспанії, заборони у контексті АЧС, повідомлення RASFF, а також інші питання регулювання харчової галузі.

Дякуємо Держпродспоживслужбі за постіний конструктивний діалог з Асоціацією!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Start
in the Telegram bot
Read articles. Share in social networks

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: